Як вибрати диван для сну дорослим

- Advertisement -

Диван для сну: як обрати саму підходящу модель?

Диван – обов’язковий атрибут вітальні, його можна використовувати для посиденьок з друзями або відпочинку в колі рідних і близьких. Для багатьох цей предмет меблів є ще і спальним місцем. У цьому випадку до вибору дивана слід підходити з максимальною відповідальністю – не кожна модель призначена для щоденного сну. До того ж слід враховувати форми, розміри і технічні характеристики, дивани для сну можна вибрати і купити в інтернет-магазині mebli-bristol.com.ua. В інтернет-магазині «Брістоль» можна купити якісні дивани для сну різних моделей, виконані в різних стилях.

В каталозі на сайті mebli-bristol.com.ua представлені якісні дивани від виробника на будь-який вибір. «Брістоль» – це найбільший дистриб’ютор диванів українського виробництва у Львівській та інших західних областях. Вибираючи саму підходящу модель дивана для сну враховуються як уподобання господаря, так і особливості планування приміщення.

Як вибрати диван для сну дорослим.

Дивани для сну, купити у Львові на сайті mebli-bristol.com.ua.
Дивани для сну, купити у Львові на сайті mebli-bristol.com.ua.

Незважаючи на незліченну кількість моделей диванів для сну, всі вони мають відмінності в залежності від форми і механізму розкладання (трансформації). При виборі форми дивана враховуються як уподобання господаря, так і особливості планування приміщення.

В даний час виробники пропонують три основних види форм диванів:

  • Прямий – популярна класична модель з простою конструкцією, відрізняється компактністю, простотою в експлуатації, оптимально підходить для більшості планувань, може бути оснащена такими елементами, як підлокітники, висувний бар, підстаканники і т. д.;
  • Кутовий – незважаючи на значні габарити, може використовуватися як в невеликих кімнатах, так і просторих приміщення в якості елемента зонування простору, в розкладеному вигляді такі дивани перетворюються у просторе двоспальне ліжко;
  • Модульний – конструкція дивана являє собою кілька незалежних елементів з можливістю їх компонування: модулі можна розмістити в різних частинах приміщення або об’єднати між собою, створивши повноцінну просторе спальне місце.

В каталозі на сайті mebli-bristol.com.ua представлені якісні дивани львів від виробника на будь-який вибір. «Брістоль» – це найбільший дистриб’ютор диванів українського виробництва у Львівській та інших західних областях. Виходячи з типу механізму трансформації, моделі диванів бувають наступних видів.

  • Викочування. Компактна в складеному вигляді модель перетворюється в повноцінне спальне ліжко за рахунок того, що з-під сидіння виїжджає додатковий рухомий модуль, а спинку можна опустити.
  • «Книжка». Таку модель дивана для сну вважають класичною моделлю. Щоб перетворити диван в ліжко, сидіння необхідно підняти вгору і опустити на місце. Після такої нескладної маніпуляції спинка дивана опуститься і залишиться в горизонтальному положенні.
  • «Єврокнижка». Диван такої моделі можна назвати вдосконаленим варіантом звичайної «книжки»: сидіння висувається, в той час як спинка опускається у простір.
  • Акордеон. Щоб розкласти диван, необхідно потягнути сидіння, спинка розкладеться подібно гармошці. Такий механізм трансформації багато хто вважає найбільш зручним і надійним.
  • Клік-кляк. Цей вид спального дивана можна назвати ще однією варіацією «книжки». Відмінною особливістю є наявність опускаються м’яких підлокітників.
  • Дельфін. Процес трансформації схожий з викітними моделями, спальне місце, розташоване під сидінням, можна висунути і підняти.

Виробники меблів не обмежуються тільки такими видами і пропонують комбіновані варіації з різними механізмами трансформації. Форма дивана для сну і механізм його трансформації є, як правило, основними критеріями вибору. Ці параметри повинні співвідноситися з розміром і плануванням приміщення.

- Advertisement -
- Advertisement -