Конструктор LEGO: переваги, та як правильно вибирати

- Advertisement -

Серії конструкторів LEGO: основні переваги та умови вибору.

Жодна дитина не може обійтися без іграшок. Вони потрібні вже з першого року життя. Спочатку вони простіші, а потім у малюка проявляється інтерес щось складати, збирати з кубиків та інших фігурок. А потім підходить момент знайомства з конструкторами LEGO, і після цього батькам точно доведеться купувати коробочки з фігурками, з яких вдасться скласти автомобіль, літак або навіть міську лікарню.

Makaka.ua – інтернет-магазин розвиваючих дитячих іграшок, на полицях магазину ви знайдете конструктори Lego, настільні ігри, іграшки. Конструктор Lego це один з основних напрямків магазину Makaka.ua, тут пишаються цим брендом і готові розповідати про користь саме цих конструкторів у розвитку дитини, хоч цілий день! Роблячи замовлення в магазині Makaka.ua будьте певні – це саме той подарунок, який хоче отримати ваша дитина.

Конструктор LEGO: переваги та як правильно вибирати. У чому користь для дитини?

Конструктор Lego на сайті Makaka.ua.
Конструктор Lego на сайті Makaka.ua.

Конструктор Лего для дитини – це не тільки окремо зібраний робот або вертоліт, для нього така гра може представляти цілий всесвіт. Вона може відволікти від інших іграшок цілий день. Дитина збиратиме, розбиратиме, а потім знову збиратиме одну й ту саму фігуру. А потім обов’язково попросить своїх батьків купити ще одну коробочку, але вже з катером чи поліцейською машиною. Для малечі конструктор Лего є найбажанішим подарунком, якого дитина чекатиме з нетерпінням. Але чи є користь від таких іграшок і якщо є, то в чому це виражається?

  • Вже сама назва говорить про те, що дитині доводиться займатися конструюванням. І добре, коли на початку братимуть участь і батьки, підказуючи і показуючи, як усе необхідно робити.
  • Розвивається дрібна моторика, особливо коли доводиться мати справу з дрібними деталями, з яких збирається певна фігура.
  • Розробляється нестандартне мислення, тому що з тих самих деталей часто виходить збирати щось інше.
  • Дитина вчиться бути уважною, запам’ятовує, що і як необхідно робити, щоб досягти позитивного результату.
  • У малюка розвивається логічне мислення, він починає розумітися на кольорах, розмірах, формах.
  • А хіба не варто згадати про такий важливий аспект, як робота в команді? Дуже важливо, щоб діти гралися з конструктором зі своїми однолітками. Завдяки цьому вони вчаться спілкуванню, знаходять одна з одною спільну мову. Та й мова швидше розвивається, бо доводиться пояснювати, що хочеш зробити.

Як зробити правильний вибір?

Конструктор Lego City пропонує Makaka.ua – інтернет-магазин розвиваючих дитячих іграшок, на полицях магазину ви знайдете конструктори, настільні ігри, іграшки. Процес вибору конструктора LEGO не такий простий, як здається батькам спочатку. Лего Класик та Швидкісні Чемпіони, Місто та Супер Герої, Подружки та Домашні Тварини…

І це тільки деякі з знаменитих серій конструкторів. Насправді їх дуже багато, налічується кількадесят. А самих конструкторів – сотні видів. І дуже важливо зрозуміти, що більше сподобається дитині. На який критерій потрібно дивитися насамперед?

Деякі батьки вважають, що потрібно спочатку дивитися, для якої статі призначається конструктор. Адже є велика різниця між моделями. Але все ж таки ця гра більше цікавить хлопчиків, тому на них і потрібно орієнтуватися. Втім, є моделі, призначені для дівчаток. У будь-якому випадку насамперед слід дивитися, для якого віку призначається така гра.

На будь-якій коробці конструктора Лего обов’язково вказуються вікові показники. Є й такі моделі, де стоїть позначка «до 99 років», і в цьому немає нічого дивного, тому що багато дорослих захоплюються такою грою.

- Advertisement -
- Advertisement -