8 найкращих способів створити атмосферу затишного кафе у себе на кухні

- Advertisement -

Ми любимо маленькі кафе за атмосферу безтурботності, душевну простоту та яскравий, насичений аромат кавових напоїв. 

Слід вважати, що облаштувати своє власне кафе вам не помешкати ні маленька площа кухні, ні наявність кухонної меблів, що займають більшу частину приміщення.

Далі розповімо про ефективні та кращі способи створення фірмового затишку кафе в умовах звичайних кухонь. Якщо ви з повною готовністю розпочали формування обстановки кафе на кухні, рекомендуємо:

  • придбати кофемашину або компактну кофеварку та кофемолку;
  • підбати про поліці або спеціальні утримувачі для посуду
  • замінити звичний комплект чашок та блюдець, склянок та бокалів для коктейлів.
  • у кафе вам завжди подадуть чисті рушники або салфетки, прикрасити напій зонтиком або фігурною соломинкою, добре, якщо в запасі у домашній кав’ярні також буде пара упаковок з подібними прикрасами.
  • у випадку, коли ви серйозно налаштовані запрошувати друзів якнайчастіше і дивувати їх справжньою обстановкою кафе, необхідно встановити маленький холодильник (або холодильну вітрину), в якому для них будуть приготовлені свіжі десерти та вершки для кофе, чаю.

Не забудьте! Музика – розслаблена чи наоборот, ритмічна – завжди звучить у ваших улюблених кав’ярнях та створює правильну атмосферу відпочинку. Тому вбудована установка, монітор або навіть старий програвач із платівками будуть доречними у вашій оновленій кухні-кафе.

Блаженний острів

У просторих кухнях, де досить мета крім основних меблів та обідньої зони, можна використовувати острів як область, відведену під домашнє кафе. У корпусі кухонного острова знайдеться місце для всього необхідного посуду, аксесуарів, набору з різними сортами чаю та кави, упаковками цукрового печива та іншого.

Не забувайте про те, що простір над островом можна оформити належним чином, наприклад, зробити підвісні полиці або рейлінги на вертикальних штангах, де будуть розміщені скляні склянки, келихи і фужери. Залишиться лише подбати про меблі для сидіння, – навколо кавового острова краще поставити комфортні високі стільці зі спинками.

Старий добрий буфет

Буфет давно став традиційними меблями для зберігання посуду, чайного приладдя та деяких продуктів. Але сьогодні він може бути перетворений на справжню станцію-кафе з каво-машиною, милими чашками та апетитними тістечками на високих тацях.

Якщо ви тільки збираєтеся купувати кухонні меблі. Зверніть увагу саме на цей варіант, тому що він дуже зручний, функціональний та місткий, що немало важливо для невеликих приміщень.

Для того, щоб зробити буфет стильним та сучасним, рекомендуємо організувати підсвічування у вигляді затишних бра, оригінальних спотів чи стильних підвісів на довгих шнурах.

Стійка-перегородка

Зручний варіант для суміщених кімнат, наприклад, кухонь-вітальня або кухонь-їдальня. У них, як правило, часто не вистачає певних елементів, що формують затишок, але якщо розділити дві функціональні зони з користю, продумано, у вас з’явиться місце з особливим змістом.

Невелика барна стійка, або ж стаціонарна перегородка, яка була раніше частиною стіни, зможе вмістити в собі потрібні для кав’ярні аксесуари – залишиться лише підібрати оригінальні стільці, що підкреслюють зону відпочинку, і оформити найближчі до неї стіни парою кумедних фото і постерів – все, як у кафе за рогом.

- Advertisement -
- Advertisement -