У зв’язку з воєнним станом в Україні набувають попиту підземні сховища різних конструкцій та комплектацій. Враховуючи силу вражаючої дії сучасної зброї, до вибору бункера треба ставитися дуже уважно, адже йдеться про збереження життя людей. Для цього треба провести порівняльний аналіз матеріалів на міцність та інші параметри, а також знайти надійного перевіреного виробника. Одним із них є компанія Paneltim Ukraine, яка пропонує сховища Shelter з надміцних полімерних сандвіч-панелей.
Головні параметри сховища
Приватні підземні укриття повинні не тільки захищати життя, але й забезпечувати можливість повноцінного існування протягом декількох днів. Особливо важливо це у випадку, коли у родині є маленькі діти, літні або хворі люди.
Тож головними параметрами, яким повинне відповідати укриття, виступають:
- можливість витримування ударної хвилі;
- герметичність;
- радіаційна безпека;
- перешкоджання розвитку плісняви, патогенних мікроорганізмів, появі комах та гризунів;
- можливість зберігання достатнього запасу продуктів та питної води;
- наявність водопостачання та відведення;
- підтримка комфортного температурного та вологісного режиму;
- можливість встановити бункер на будь-якому ґрунті.
Також важливо, щоб укриття в разі необхідності можливо було доповнити додатковими приміщеннями.
Перевірка надійності виробника
Вибір надійного виробника повинен ґрунтуватися на оцінці технічних характеристик продукції, відгуках реальних клієнтів, наявності офіційного сайту та коректності цінової політики. Не зайвим буде перед тим, як купити підземне сховище, ознайомитися із каталогом проектів, що вже здані в експлуатацію.
Велике значення має наявність якісної служби підтримки, співробітник якої допоможе зорієнтуватися у різноманітті варіантів та ввічливо й докладно розповість про існуючи переваги та особливості кожного з них.
Звернувшись до представників компанії Paneltim Ukraine, клієнт отримує повноцінну консультацію стосовно підземних укриттів Shelter. Після цього він може замовити проект за стандартними або власними параметрами. Під час підготування проєктної документації спеціалісти починають риття котловану, щоб вкластися в максимально короткі терміни установки.
Клієнт має змогу оптимізувати витрати, провівши підготовку котловану самостійно. А ось підключення електрики та підведення комунікацій варто довірити професіоналам.