Компанія Agroparnik – вітчизняний виробник парників «Пролісок»

- Advertisement -

Декілька вагомих причин, чому на вашій ділянці стане в нагоді парник.

Ви подумуєте про купівлю або будівництво парника, але не впевнені, чи це варто того? Розглянемо список причин, через які на вашій ділянці потрібен парник. Багато хто думає, що теплиці призначені тільки для найбільш захоплених городників, які годинами проводять на своїй ділянці. Але парник має багато переваг, навіть якщо городництво і садівництво — лише одне з ваших захоплень.

Якщо ви запитуєте себе, «а чи мені справді потрібен парник?», виникає кілька питань:

  • Для чого саме я його використовуватиму?
  • Які плюси та мінуси використання теплиці?
  • Чи можу я отримати з цього максимальну користь?
  • Де найкраще розмістити його?
  • Чи коштуватиме багато грошей, щоб купити чи побудувати?

Вивчивши ці питання, можна зробити висновок, що парник стане чудовим доповненням будь-якого городу. Якщо вам особливо подобається вирощувати овочі та квіти з насіння, це буде корисно з цілого ряду причин.

Компанія Agroparnik – вітчизняний виробник парників «Пролісок».

Парник «Пролісок» можна купити на сайті компанії Agroparnik, це модель покращеної комплектації від офіційного виробника. Компанія Agroparnik – вітчизняний виробник парників «Пролісок», вона пропонує найнадійнішу та довговічнішу продукцію в Україні. Тут, на сайті agroparnik.com.ua представлений широкий вибір типорозмірів парників, на них надається 5-річна гарантія.

Парник «Пролісок» від офіційного виробника Agroparnik.
Парник «Пролісок» від офіційного виробника Agroparnik.

Ось кілька вагомих причин, чому вашій ділянці потрібен парник:

  • Почніть вирощувати прямо із насіння

Вирощування в парнику дозволяє контролювати температуру та вологість для проростання насіння та росту розсади. Вирощування рослин із насіння вимагає ранньої посадки, коли зробити це у відкритий ґрунт ще не дозволяє погода. В ідеалі ви повинні прагнути до того, щоб ваші саджанці розсади були готові до пересадки, коли погода та температура ґрунту будуть відповідними.

Якщо ви плануєте висадити розсаду навесні, для літніх овочевих культур, ви повинні розпочати посів насіння в теплиці за 6-8 тижнів до останніх очікуваних заморозків у вашому регіоні.

  • Створюйте оптимальний для рослин мікроклімат

Використання теплиці дозволяє створити мікроклімат, оскільки ви можете деякою мірою контролювати температуру та клімат.

Рослини зазвичай люблять тепле та вологе середовище, оскільки це сприяє їх росту. Перевага вирощування в теплиці полягає в тому, що ви утримуєте тепло та водяну пару всередині, тому тепло та вологість підтримуються в теплиці на оптимальному рівні.

  • Продовження сезону вирощування

Вирощування рослин у теплиці дозволяє вирощувати більше врожаю протягом тривалішого сезону. Висаджувати розсаду овочів, фруктів і квітів можна на початку сезону, а час їхнього плодоношення можна продовжити і в прохолодніші осінні місяці.

Деякі овочі добре ростуть взимку, наприклад капуста та броколі, але літні салатні культури не так добре ростуть під дощем чи морозом. Теплиця забезпечує оптимальні умови для вирощування цілий рік.

  • Вирощуйте більшу кількість

Більш тепла температура ґрунту в теплиці сприятиме проростанню більшої кількості насіння, якщо ви вирощуєте їх із насіння своїх рослин. Розсада також буде сильнішою і з більшою ймовірністю виживе і процвітатиме.

Рослини виробляють більший і здоровіший урожай овочів і квітів, коли вони вирощуються за вищої температури.

  • Перезимуйте та захистіть свої рослини

Рослини можна перемістити в теплицю «перезимувати», а не залишати на вулиці при температурах, які можуть зашкодити їх. Рослини в горщиках особливо підходять для перенесення в теплицю на зиму, це можуть бути троянди або інші чагарники, які не витримають морозу чи сильного дощу.

Вирощування рослин у теплиці може забезпечити захист від зараження шкідниками, такими як гусениці та попелиця. Теплиці також багатогранні в тому сенсі, що в них можуть вирощуватися різні рослини. Ви можете їсти фрукти, овочі, трави та спеції. Крім цього, теплицю можна використовувати як зручне сховище для ваших садових інструментів та приладдя.

- Advertisement -
- Advertisement -