Поліпропіленові мішки використовуються повсюдно – від промисловості до сфери приватного життя

- Advertisement -

Унікальність поліпропіленової тари «Polybags».  Сфери застосування поліпропіленових мішків.

На сьогоднішній день поліпропіленові мішки стали настільки звичними в повсякденному побуті, що люди майже перестали помічати сам факт їх використання. Вони можуть бути пущені в справу практично в будь-якій життєвій ситуації: коли необхідно складувати будь-які предмети, розфасувати продуктову корзину, вивантажити будівельне сміття або просто упакувати речі для транспортування.

Компанія «Polybags» є визнаним лідером у виробництві полімерних мішків в Україні. Купити поліпропіленові мішки оптом від виробника https://polybags.ua/ можна для різних видів сипучої продукції. На сайті компанії polybags.ua представлені міцні, зручні, недорогі, поліпропіленові мішки, що спокійно витримують значну вагу. Багатогранність використання пластикових мішків не могла не позначитися на різноманітності створених варіантів даної тари.

Продаж поліпропіленових мішків на сайті polybags.ua.
Продаж поліпропіленових мішків на сайті polybags.ua.

Така тара використовується людиною повсюдно – від промисловості до сфери приватного життя. Багатогранність використання пластикових мішків не могла не позначитися на різноманітності створених варіантів даного предмета. Цей витратний матеріал може відрізнятися за кольором, бути виконаним у стандартному варіанті або з додатковими опціями, які забезпечать герметичність вмісту, також він може бути оснащений особливими клапанами і без них, володіти ручками, зав’язками, шнурками і т. п. Природно, що таке розмаїття йде тільки на користь споживачеві, однак, перед ним автоматично постає проблема грамотного вибору, вирішити яку можливо спираючись тільки на детальне знання всієї теми.

Унікальність поліпропіленової тари.

Вона може підрозділятися на класи в залежності від якості застосовуваної сировини, дізнатися яке можливе за кольором. Наприклад:

  • Біла – для її виготовлення застосовується тільки сировину високої якості, яка відрізняється екологічною безпекою і пройшло додаткове виробниче тестування. Подібна тара підійде для транспортування і зберігання сипких харчових об’єктів.
  • Сіра – виготовляється з вторинної сировини і призначена для зберігання/перевезення різних хімікатів, будматеріалів або добрив.
  • Зелена – в цих мішках зберігають і утилізують сміття, що залишилося після будівельних робіт. Їх теж виробляють із вторинної сировини, тому вони мають досить бюджетну ціну, а в жертву приноситься їх надійність.

Сфери застосування поліпропіленових мішків від компанії «Polybags».

Згідно з ринковими дослідженнями, попит на пластикові мішки збільшується і падає в залежності від сезону. Зазвичай влітку крива попиту різко піднімається вгору, бо настає час збору врожаю і тепла погода сприяє виробництву будівельних робіт. Тому, в теплий сезон магазини продуктів, будівельні компанії, підприємства комунального господарства, клінінгові фірми, і більшість організацій, зайнятих на будівництві або збиранні різних об’єктів — намагаються закуповувати таку продукцію оптовим способом.

Мішечна тара може відрізнятися за свої характеристиками, що істотно впливає на сферу її застосування. Наприклад, якщо мішок призначений для зберігання цукру, то він повинен бути оснащений особливою ламінацією і спеціальним вкладишем, який захистить вміст від взаємодії з вологою. Також він повинен володіти відповідною міцністю і бути стійким до процесів гниття. А тривалість зберігання товару у ньому буде забезпечена за рахунок мікроперфорації.

А зараз, все ж варто розглянути окремо кожну область застосування розглянутого об’єкта.

  • Сільське господарство

Крайня затребуваність в агропромисловій сфері можна пояснити спеціальними якостями, такими як висока міцність, відсутність у складі токсичних і екологічно небезпечних компонентів, стійке протистояння гнильним процесам. Сільгосп компанії зберігають у мішках зерно, різні крупи, насіння, овочі-фрукти, борошно і цукор, і інші харчові продукти. Поліпропіленова ткана основа дає «дихати» збережених товарів завдяки особливій структурі плетіння.

  • Будівельна галузь

Фірми, що здійснюють постачання будматеріалів, а також різні компанії, що займаються безпосередньо будівництвом або ремонтом будівель і споруд, застосовують поліпропіленову мішковину для перевезення і зберігання різних сипких матеріалів.

Завдяки тому, що упаковка пропускає повітря, матеріал може зберігатися тривалий час. Крім того, в відпрацьовану тару можна упаковувати будівельне сміття. Використовувані в будівництві мішки  відрізняють збільшені габарити.

  • Сфера торгівлі

Складування, перевезення та фасування різного виду товарів в сучасному світі не вимагають зайвих тимчасових або фінансових витрат, за рахунок використання поліпропіленових мішків. У роздробі і при дрібному опті використовуються вироби, що мають місткість від 5 до 10 кілограм, а в оптовій торгівлі застосовуються мішки, здатні витримати максимальне навантаження від 15 до 50 кілограм. Крім іншого, сучасна промисловість, спеціально для сфери торгівлі, випускає тару підвищеної місткості (до 70 кілограм) і тара має нестандартні розміри.

  • Комунальна та господарська діяльність

Працівники компаній з прибирання віддають перевагу саме поліетиленові мішки в силу їх практичності та цінової доступності. З їх допомогою легко упакувати і вивезти будь сміття – від банальних харчових відходів та природно-побутового сміття (ганчір’я, листя, бруд) до битого скла, залишків бетону, цегляних осколків, що залишаються після завершення ремонтно-будівельних робіт. У той же час, поліпропілен здатний витримати і біологічні об’єкти, і різні полімери, і предмети нестандартних розмірів. Таким чином, п/п мішки стануть незамінними помічниками при прибиранні офісів та прибудинкових вуличних територій, при благоустрої майданчиків і т. п.

- Advertisement -
- Advertisement -