Професійна комп’ютерна діагностика для легкового автомобіля — це наче ваш щорічний скрінінг здоров’я у сімейного лікаря

- Advertisement -

Дізнатися про стан вашого автомобіля досить легко, адже бортовий комп’ютер зберігає у собі всі коди помилок, що траплялись. Розшифрувати їх допоможе комп’ютерна діагностика. Це швидкий і доступний метод піклування про автомобіль.

Чому регулярна комп’ютерна діагностика може подовжити життя вашого автомобіля

Якщо ваш автомобіль працює на холостому ходу, йому важко розганятися як раніше, спостерігається незрозуміле зниження паливної ефективності або взагалі не заводиться —  це сигналізує, що вам необхідна комп’ютерна діагностика легкових автомобілів, щоб розв’язати ці питання. Та навіть якщо ви не помічаєте жодних очевидних проблем, перевірка може виявити помилки, які зберігає комп’ютер вашого автомобіля. Тож візит до сервісу легкових автомобілів компанії Лонгран, що у Києві, буде корисним у будь-якому випадку.

Як автомобільні комп’ютери виявляють проблеми

Сучасні автомобілі обладнані датчиками, які з’єднують електронні компоненти автотранспорту із бортовим комп’ютером, який отримує від них зворотний зв’язок про стан систем. Якщо десь буде збій, то на панелі приладів буде відображена інформація, яка саме з систем потребує уваги. Ось деякі компоненти, які можна перевірити у сервісному центрі Лонгран:

  • автоматичну коробку передач;
  • систему антиблокувальння гальм;
  • систему доступу без ключа;
  • систему круїз-контролю;
  • цифрові радіосистеми;
  • систему сигналізації;
  • роботу двигуна;
  • кондиціонування повітря;
  • подушки безпеки.

Якщо при діагностиці вашого авто майстер сервісного центру отримає код, що свідчить про проблему в одній із цих систем, він запропонує вам шлях її вирішення та зробить розрахунок необхідних робіт. Підраховуючи вартість комп’ютерної діагностики, зробленої при планових оглядах, та вартість ремонту, що виникає при нехтуванні ТО —   виходить, що  зробити своєчасну діагностику буде фінансово вигідніше.

Періодична комп’ютерна діагностика двигуна допоможе зберегти його справність

Комп’ютер двигуна постійно отримує інформацію від численних датчиків. Це положення дросельної заслінки, датчик кисню, датчики температури двигуна та повітря. Якщо щось працює несправно, відсутня або неточна інформація може призвести до того, що комп’ютер надсилатиме двигуну неправильні інструкції, що спричинить проблеми з його роботою. Також, якщо індикатор перевірки двигуна загоряється під час їзди, сприймайте це як сигнал про те, що вам потрібна комп’ютерна діагностика двигуна якомога швидше. Хоча постійне світло індикатора може не вказувати на надзвичайну ситуацію, світло, що блимає, вказує на термінову та невідкладну проблему. Аби уникнути неприємних ситуацій на дорозі, комп’ютерна діагностика легкових автомобілів має бути зроблена якнайшвидше.

- Advertisement -
- Advertisement -