Дизайн та оформлення торгових острівців

- Advertisement -

Місця зонального продажу передбачаються у ТРЦ на етапі будівельного проєкту. Вони зосереджені біля входів, виходів, у проходах між бутиками, біля сходів та ескалаторів. У таких місцях розташовані торгові острови. Від зовнішнього вигляду, оформлення конструкцій залежить дорогоцінна увага покупців, їхнє бажання підійти, зробити покупку, отримати послугу.

Розробка дизайн-проєкту – важливий етап виробництва торговельного обладнання.

Складові дизайну острівних магазинів

Робота над проєктом починається з аналізу товарів, лістингу викладки. Розмір, вид продукції впливає кількість, формат, габарити полиць, власників, всіх елементів вітрини. Подальші етапи:

  • вивчення технічних вимог та обмежень торговельного центру;
  • “Прив’язка” конструкції до приміщення. Визначення конфігурації: пристінна, кутова, острівна модель. Оцінка необхідності підведення води, електрики;
  • розробка концепції;
  • створення технічної документації;
  • специфікація обладнання та матеріалів;
  • створення тривимірної моделі.

Дизайн-проєкт узгоджується з замовником, при необхідності доопрацьовується та затверджується.

За цим лаконічним списком ховається вдумлива злагоджена робота проєктувальників, інженерів, дизайнерів. Основа роботи – технічне завдання та брендбук. Художня ідея може бути будь-якою, але вона “вкладається” у вимогу і може бути реалізована технічно.

Естетика не проти практичності

Один із принципів успішної торгівлі – зручна взаємодія продавця та покупця. Продавець має ефектно уявити товар, покупець – його розглянути. Грамотно спроєктований острівний магазин відповідає цьому критерію.

Гарне оформлення не протиставлене зручності. У вдалих розробках інженерна складова не помітна користувачеві, кожна деталь конструкції функціональна їй просто користуються. Дизайн виконується в стилістиці та архітектурних особливостях торгового центру, але враховує фірмовий стиль та специфіку послуг ритейлера.

Професіоналізм – ключова вимога розробки дизайну для створення рентабельних моделей для острівної торгівлі.

Компанія Slon Factory розробляє та виготовляє торгові острівці – https://slonfactory.com.ua/ , пропонує послуги з розробки дизайн-проєктів. Враховуються побажання замовників, вимоги та обмеження торгових центрів, специфіка товарів. Розробляється брендове оформлення кольорів.

Дизайнери добре знають особливості сучасних матеріалів, розробляють проєкти з урахуванням виробничих можливостей. У компанії можна замовити острівці для мобільних телефонів, ювелірних прикрас, косметики, каву, нейл бари та інші острівні конструкції.

- Advertisement -
- Advertisement -