Які вікна краще ставити: дерев’яні чи все ж металопластикові?

- Advertisement -

Які вікна краще ставити: дерев’яні чи все ж металопластикові? Основні переваги з недоліками згаданих віконних конструкцій

Які з вікон кращі – дерев’яні або пластикові вікна, що їх ви можете побачити тут https://vikont.dp.ua/ua? Відповідь на це питання сьогодні все частіше підіймають якраз тому, що для багатьох вона чомусь не є очевидною. Ну що ж, розберемося.

Які вікна краще ставити

Які плюси з недоліками різноманітних видів вікон? Чи варто замислюватися про зміну дерев’яних вікон на нові пластикові вікна, чи може все ж їх краще поремонтувати? Про ці та інші моменти поговоримо у сьогоднішньому матеріалі.

Переваги з недоліками дерев’яних вікон

Дерево являється одним із матеріалів, чиї властивості людству сьогодні відомі досконально. Це не лише доступний та натуральний матеріал, але й красивий та відносно недорогий. Грамотна експлуатація дозволить зробити його довговічним. А ще він має непогані теплоізоляційні характеристики. Але з часом дерево розсихається та з нього випаровуються смоли, які до цього містилися у його складі. Своєю чергою це робить так, що всі дерев’яні деталі зменшуються у розмірах. Це призводить до появи у вікнах щілин, втрати їх початкової герметичності з теплозберігаючими якостями.

Які вікна краще ставити

Дерев’яні вікна вважаються багатьма дещо кращими за пластикові саме через стовідсотково натуральний та екологічний матеріал, можливість самостійного ремонту таких вікон, характерні їм непогані властивості теплоізоляції, особливо якщо підтримувати їх у справному стані. Серед недоліків таких вікон:

  • потреба оновлення з відновленням захисного лакофарбового покриття цих рам;
  • обмежені властивості з точки зору дизайну;
  • дерев’яні віконні конструкції пожежонебезпечні.

Вікна ПВХ: їх основні плюси з недоліками

Металопластикові вікна на відміну від їх дерев’яних аналогів вважаються відмінним співвідношенням функціональності з вартістю та довговічністю. Саме ці три критерії забезпечують цим конструкціям широку популярність з моменту їх першої появи на публіці і донині. Серед інших основних переваг, котрі характерні металопластиковим вікнам:

  • можливість виготовлення конструкцій практично у будь-яких формах та розмірах;
  • Вікна Кривий Ріг мають чудові шумоізоляційні з теплозберігаючими характеристиками;
  • конструкції довговічні;
  • мають нетрудомістке та дуже просте обслуговування.

Додатковою перевагою металопластикових вікон можна також вважати широкі можливості для дизайну. Сьогодні кожен охочий може обирати не лише колір виконання профілю, але й декоративні елементи та ін. А ще додатково до цих вікон йде величезний вибір опцій, а саме антимоскітні сітки, протизламна фурнітура із замками від дітей, пристрої для мікропровітрювання та безліч всього іншого.

Вікна з такого профілю не треба фарбувати протягом всього терміну їх активної експлуатації. Все що потрібно для їх догляду – тримати конструкції у чистоті та регулювати (за необхідності) механізм вікон ну і час від часу змащувати їх. Серед недоліків таких конструкцій спеціалісти називають штучне походження ПВХ матеріалу, зайву герметичність конструкцій та необхідність у разі потреби ремонту звертатися за допомогою до спеціалістів.

Якщо найкращі пластикові вікна, то лише замовлені у компанії Віконт Кривий Ріг

Якщо ви давно хотіли придбати оригінальні та надійні вікна Rehau, WDS, Steko, Veka, радимо вам зробити це, звернувшись до послуг української компанії Віконт Кривий Ріг. В асортименті цієї компанії є можливість замовляти не лише найкращий пластикові вікна за демократичною вартістю, але й обрати стильні та надійні вхідні двері, різноманітні міжкімнатні двері та без іншої продукції.

Навіть якщо раптом вам колись знадобляться захисні ролети чи може тканинні жалюзі і не лише, залюбки запрошуємо відвідати інтернет-сайт Віконт Кривий Ріг. Ми впевнені у тому, що тут ви знайдете все та навіть більше ніж вам необхідно.

- Advertisement -
- Advertisement -