Як взяти квартиру в оренду за допомогою сайту оголошень

- Advertisement -

Купуємо і продаємо за допомогою сайтів оголошень: інструкція.

Переваги таких сайтів очевидні. Сьогоднішні сервіси оголошень набагато зручніше, ніж їх газетні попередники: можна подивитися фото товарів, вибрати найближчу пропозицію у потрібному місці,  перебрати через кілька хвилин безліч варіантів.

Безкоштовні оголошення – чому варто їх використовувати?

Використання дошки безкоштовних оголошень — один з найпростіших способів вигідно продати або купити, взяти або здати в оренду квартиру. Менше паперової роботи і більш низькі витрати — відмінний стимул для рекламодавців. В той же час ви можете заощадити час і гроші. Додати оголошення на дошку безкоштовних оголошень, можна маючи в своєму розпорядженні тільки мультимедійний пристрій і доступ в Інтернет.

Як взяти квартиру в оренду за допомогою сайту оголошень.

Чому вигідно розміщувати оголошення про оренду квартири на дошках онлайн? На сайті можна швидко і легко розмістити свої оголошення про оренду, продаж, купівлю чи обмін. Сайт оголошень дає змогу взяти квартиру в оренду швидко, просто і вигідно. На сервісі оголошень Makaka.com.ua розміщуються приватні оголошення про товари та послуги, резюме та вакансії у розділі працевлаштування. На сайті оголошень Makaka.com.ua зручний інтерфейс, є рубрикатор по категоріям, та містам України, яких стосується розміщена інформація. При цьому не потрібно нікуди йти, не потрібно шукати вільний час, витрачати його на дорогу, стояти в черзі і так далі.

Дошки безкоштовних оголошень. Чому ми їх використовуємо?

Довгострокова оренда квартир на сайті оголошень makaka.com.ua.
Довгострокова оренда квартир на сайті оголошень makaka.com.ua.

Портали з безкоштовними оголошеннями вже давно стали популярними, але кількість їх користувачів постійно збільшується. По суті, така форма надання інформації про пропоновані товари і послуги вже замінила традиційну рекламу. У чому його перевага? Безкоштовні оголошення на сайтах стали популярнішими традиційних за двома основними параметрами:

– вони дешевші,

– до них набагато простіше отримати доступ.

При прийнятті рішення про використання дошки безкоштовних оголошень вам потрібно тільки мати мультимедійний пристрій з доступом в Інтернет.

Безкоштовні оголошення економлять час і гроші. Їх перевага полягає в широкому асортименті пропонованих категорій товарів. Водночас динамічно розвиваються портали, що містять безкоштовну рекламу, і діляться на безліч товарних категорій. Там ви можете знайти оголошення про роботу, а також оголошення по саду і будинку, електроніці, машинах, інструментах, книгах і багатьох інших товарах.

На сайті можна швидко і легко розмістити свої оголошення про оренду, продаж, купівлю чи обмін. Довгострокова оренда квартир пропонується на сервісі оголошень Makaka.com.ua, знайти житло тут можна швидко, просто і вигідно. Дошки безкоштовних оголошень мають все більше функцій, що полегшують навігацію. Перш за все, пошук можна звузити до окремих категорій, а також до місця, що вимірюється в кілометрах від пункту призначення. Звичайно, дуже важливим критерієм є також можливість встановлення цінових рамок для шуканих товарів.

Безкоштовні оголошення і їх переваги.

  1. Користуйтеся відомими сервісами

В інтернеті повно груп і форумів, які нагадують онлайн-барахолку, але там зовсім ніяких гарантій. Тому краще розміщувати оголошення на великих сервісах безкоштовних оголошень — там і юридична, і технічна підтримка, а також перевірені системи оплати і доставки товару.

  1. Реєструйтеся

Будь-який користувач інтернету може зайти на сайт, знайти потрібний товар, побачити номер телефону продавця і напряму подзвонити. Але у авторизованих користувачів більше прав і можливостей — і якщо збираєтеся скористатися таким сайтом, краще пройти реєстрацію. А ще на таких сервісах є рейтинги — тобто ви бачите, що добросовісний продавець, і про вас бачать, що угоди проходять без проблем. А історії покупок і листування зберігаються в особистому кабінеті.

  1. Мінімум даних

Коли будете створювати особистий кабінет, намагайтеся не залишати всі ваші персональні дані. Наприклад, домашню адресу писати точно не варто. Краще не «прив’язувати» банківську картку, а кожен раз при покупці вводити її реквізити заново. А номер телефону можна зробити невидимим для інших користувачів — покупці будуть писати вам через сайт. Менше даних — менша ймовірність, що вони витечуть на бік.

  1. Більше ілюстрацій

Коли продаєте щось, пам’ятайте, що вигідно представити товар — вже половина справи. Без хороших фотографій в наш час нікуди. Важко продати що-то з допомогою розмитих знімків. Фотосесію праски влаштовувати необов’язково, але нехай хоча б буде більше світла і різних ракурсів.

  1. Більше подробиць

Правильно опишіть товар. Пошук за ключовими словами — значить, вони повинні бути у вашому оголошенні. Тобто «Продам 100 книг» навряд чи спрацює, якщо не перераховані хоча б основні автори і назви.

  1. Адекватна ціна

Точно формулюйте бажану ціну і не продешевіть — для цього вивчите схожі оголошення. Якщо вже ми заговорили про книги, то скупники макулатури часто намагаються придбати їх за вагою, а деякі книги можуть коштувати недешево.

  1. Перевіряйте товар

Коли купуєте, будьте уважні до якості товару. Особливо якщо це щось складне — наприклад, техніка. Перевірте без поспіху, як товар виглядає, як він працює. У таких ситуаціях зустрічі з продавцем у метро чи на зупинці, похапцем і в темний час доби небажані. А в ідеалі краще взяти з собою на зустріч когось з дітей або онуків.

  1. Краще — з гарантією

Навіть серед б/у техніки зустрічається та, яку купили випадково, або просто майже не користувалися: в таких випадках вона продається з рідної упаковкою, магазинними чеками та гарантійними талонами. Краще вибирати саме такі варіанти, особливо якщо ще діє гарантія.

- Advertisement -
- Advertisement -