Плюси миючих шпалер

- Advertisement -

Багато домогосподарок напевно оцінили такий винахід, як шпалери, що миються.

Даний матеріал для обробки стін має низку незаперечних переваг. Ця чудова ідея підходить не тільки для кухні, але й для інших частин квартири. Одним з основних плюсів прийнято вважати вологостійкість цих шпалер. Це дозволяє використовувати їх у різних приміщеннях, незважаючи на рівень вологості. Матеріал залишається у своєму первозданному вигляді і не псується. Серед широкого асортименту шпалер легко підібрати не тільки потрібне забарвлення, але і той варіант, який прийде по кишені.

Назва цього матеріалу для обробки говорить сама за себе. Миючі шпалери можна мити та чистити від найрізноманітніших забруднень. Це чудова знахідка для кухні, а також для кімнат, які потребують частого збирання. Шпалери чудово клеються на будь-які поверхні. Якщо дотримуватись правил догляду, то вони зможуть прослужити багато років.

Миючі шпалери можна купити на сторінці сайту https://www.domdom.com.ua/ua/torgovye-marki/zhidkie-oboi-new-ton/, інтернет-магазин “ДомДом” співпрацює з відомими виробниками шпалер в Україні. Завдяки тісним зв’язкам з постачальниками інтернет-магазин “ДомДом” може запропонувати миючі шпалери по цінам заводів, з безкоштовною доставкою по Україні. Тут гарантують якість миючих шпалер, менеджери інтернет-магазину “ДомДом” безкоштовно проконсультують стосовно вибору шпалер.

Особливості миючих шпалер.

Миючі шпалери на сайті www.domdom.com.ua.
Миючі шпалери на сайті www.domdom.com.ua.
  • Шпалери витримують не лише гарячу пару. Вони не зіпсуються від сонячного світла та інших шкідливих факторів. Миючі шпалери відрізняються чудовою стійкістю до різних пошкоджень. Технологія, яка використовується для створення цього матеріалу, продумана до дрібниць.
  • За допомогою шпалер даного типу легко змінити обстановку та атмосферу у приміщенні. Вони можуть мати різну забарвлення, а також фактуру. Малюнки бувають тисненими чи рельєфними. Це дозволяє приховати дрібні недоліки та підкреслити переваги житла.
  • Кожен споживач обов’язково знайде ідеальний варіант серед великого асортименту шпалер, що миються. Простота та легкість використання приємно поєднуються з невеликою та вигідною ціною. Широкий вибір різних видів шпалер, що миються, дає можливість споживачеві придбати саме те, що потрібно. Достатньо звернутися за допомогою до консультанта чи фахівця, щоб остаточно визначитися.

Переваги миючих шпалер.

  • Універсальність. Застосування допустиме у будь-якій кімнаті, включаючи ванну (висока вологість) та передпокій (велика кількість пилу).
  • Довговічність. Щільний верхній шар таких шпалер забезпечує їм тривалий термін служби (близько 15 років).
  • Великий вибір. Шпалери, що миються, представлені великою різноманітністю матеріалів і технологій. Підібрати можна і зручну цінову категорію.

Недоліки

  • Мінімальна паропроникність, що може сприяти появі плісняви ​​під шаром шпалер.
  • Вологе прибирання доведеться проводити і на стінах.
  • Рельєфні варіанти гірше піддаються очищенню, тому перед вибором слід продумати можливість регулярного прибирання стін.

Там, де бувають бризки і стіни швидко брудняться, особливо популярні миючі шпалери. Спеціальне покриття робить їх водостійкими і, отже, легкими у догляді. Це практично не лише у дитячій кімнаті, коли малюки знову фарбують стіну. Багато хто використовує шпалери, що миються, як заміну плитки на кухні або у ванній.

Шпалери простіше в обробці, ніж плитка, а також набагато дешевше. Вибір дизайну величезний і деякі варіанти були спеціально розроблені для вологих камер. Шпалери, що миються, також довели свою придатність для повсякденного використання на сходових клітинах, у коридорах і в приміщеннях, які часто використовуються.

 

- Advertisement -
- Advertisement -