Сучасні технології будівництва бань

- Advertisement -

Традиційні лазні будувалися з колод, але прогрес спричинив зміни технологій. У наші дні технології будівництва лазень стало швидше, простіше, а її функції змінилися та розширились. Все для будівництва, внутрішньої обробки саун, обладнання та аксесуари можна придбати на сайті https://saunashop.com.ua/

Основні тенденції застосування нових технологій:

  • використання режимів хаммама та фінської сауни в одному приміщенні;
  • колірнотерапія;
  • вбудовані акустичні системи;
  • технології контролю швидкості та тривалості випусків пари;
  • ароматична терапія.

Використання режимів хаммама та фінської сауни в одному приміщенні

Єдина система режимів Talocci, розроблена Effegibi, поєднує традиції фінської сауни та хаммама. Наприклад, варіант Effegibi Logica поділено на дві секції: одна для фінської сауни, інша для хаммама. Стильна обробка лазні створює органічну та природну атмосферу. Зона загального доступу, побудована із загартованого скла, з’єднує суміжні секції у лазні та виконує роль стильної душової.

Колітерапія

Цветотерапія є новим стандартом для всіх спа-приміщень, покращуючи здоров’я та самопочуття під час процедур. Вплив виявляється через стельові та настінні світильники. Нові технології будівництва лазень закладають спеціальне проведення для такої системи освітлення. Можливе автоматичне та ручне налаштування режимів. Залежно від необхідного результату використовують колірні послідовності різної тривалості та інтенсивності: від червоного до апельсинового або від заспокійливого зеленого до фіолетового.

Вбудовані акустичні системи

Конструкція сучасних лазень включає ексклюзивну акустику. Відтворюється музика, задана внутрішньою системою, так і треки, передані після підключення через планшет або смартфон.

Технології контролю швидкості та тривалості випусків пари

Інтуїтивна, зручна у використанні, сучасна технологія контролю забезпечує повне розслаблення. Ідеальні умови можна генерувати без найменших зусиль із пульта управління. Для цього в лазні використовується система Aquasteam. Вона пропонує різні варіанти опалення, автоматично контролюючи швидкість та тривалість випусків пари. Технологія пропонує велику різноманітність режимів та може генерувати кілька послідовних сценаріїв. Це дозволяє адаптувати спа-процедури у лазні для конкретних відвідувачів. Контроль та керування системою «Aquasteam» та режимами колірної терапії виконують, змінюючи налаштування з пульта або використовуючи сенсорну панель.

Ароматична терапія

Вбудовані ароматизатори з автоматичним перемиканням режимів посилюють оздоровчий та релаксаційний ефекти.

Передові технології повністю змінюють простір для релаксації, від освітлення до ароматичної терапії, від густини пари до музики. Вони забезпечують всі можливості для того, щоб будівництво лазні призводило до ідеального курорту. Можна вибрати будь-які поєднання зовнішніх впливів для корекції фізичного та емоційного стану. Легке керування із сенсорного екрану дозволяє повністю контролювати режими експлуатації будь-якого користувача.

- Advertisement -
- Advertisement -