Огляд на апаратний криптогаманець Ledger Nano X

- Advertisement -

Криптовалюта давно вже стала серйозним конкурентом традиційних фінансових систем.

Але якщо з безпекою готівки і банківських рахунків все зрозуміло, то з цифровими грошима справи йдуть інакше. Замість звичних рахунків і карток у користувача є ключ, за допомогою якого проводяться операції. Зберігати його треба таємно, і на надійному пристрої, тому популярністю користуються апаратні гаманці для зберігання активів.

Інтернет-магазин LWallet.com.ua спеціалізується на постачанні і продажі якісних апаратних гаманців для зберігання криптоактивів, а також аксесуарів до них. На сайті Lwallet.com.ua можна купити Ledger Nano X і інші популярні моделі апаратних гаманців від відомих виробників. В інтернет-магазині LWallet.com.ua на всі товари надається гарантія, тут не тільки продають пристрої для зберігання активів, але і допомагають їх налаштувати.

Огляд на апаратний криптогаманець Ledger.

На прикладі апаратного гаманця Ledger Nano X розповідаємо, як один невеликий пристрій може подбати про безпеку цифрових грошей.

  • Мінімалістичний дизайн
Апаратні гаманці Ledger Nano X на сайті Lwallet.com.ua.
Апаратні гаманці Ledger Nano X на сайті Lwallet.com.ua.

Візуально гаманець Ledger нагадує USB-флешку. І, мабуть, це той випадок, коли простий і непомітний зовнішній вигляд техніки — перевага. Адже важливіше не те, як гаманець виглядає і чи поєднується він по дизайну з підключеним пристроєм, а його захисна функція. Мінімалістичний Ledger навряд чи викличе питання і небезпечний інтерес у навколишніх.

Незважаючи на зовнішню простоту, у Nano X досить зручностей для легкого управління: він обладнаний невеликим екраном для перевірки транзакцій і двома функціональними кнопками — з їх допомогою підтверджуються всі операції.

  • Безпека

Основне завдання апаратного гаманця — захист особистих ключів, і Nano X відмінно з нею справляється. Ключі зберігаються у сертифікованому чіпі безпеки (CC EAL5+). Такий чіп зазвичай використовується в біометричних паспортах і кредитних картках, які зберігають безліч даних, а значить надійно захищені.

У своїх пристроях Ledger використовують унікальну операційну систему BOLOS — індивідуальний щит від зовнішніх атак навколо кожного додатка в гаманці. Система ізолює програми один від одного, і одне не зможе отримати доступ до інших.

Крім того, всі дані гаманця захищені PIN-кодом, його потрібно вводити при кожній транзакції. Зручно, що під час операції інформація з підключеного пристрою дублюється на екран гаманця — легко можна звірити дані і, якщо вони відрізняються, перервати транзакцію. Не забувайте, що налаштовувати гаманець на першому етапі роботи потрібно самостійно — це один з принципів безпеки.

Інтернет-магазин LWallet.com.ua спеціалізується на постачанні і продажам апаратних гаманців для зберігання криптоактивів, а також аксесуарів до них. На сайті Lwallet.com.ua можна купити Trezor Model T і інші популярні моделі апаратних гаманців від відомих виробників.

  • Зручність використання

Гаманцем легко керувати в додатку Ledger Live, є версія для смартфонів на базі Android і iOS, і веб-версія — для комп’ютерів з операційними системами Windows, Linux, macOS. У Ledger Live досить простий і зрозумілий інтерфейс: додаток проведе вас по всіх етапах установки гаманця і розповість, як він працює, для новачка це особливо цінно.

Перевага Ledger Nano X — у кількості підтримуваних криптовалют. На один маленький пристрій можна встановити до 100 додатків і легко керувати кількома валютами, наприклад, Bitcoin, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash, EOS, Stellar. Якщо цього виявиться недостатньо, можна розширити список активів з допомогою сторонніх сумісних гаманців.

Кожен з нас регулярно стикається з забуванням даних: від пошти, особистого кабінету або навіть пристрою. Пам’ятати всі паролі вкрай складно, і рятує в таких ситуаціях можливість легко їх відновити. При першій налаштуванні гаманця Nano X користувач отримує кодову фразу з 24 слів, її можна використовувати при втраті даних.

Ledger Nano X — це дійсно ідеальне поєднання зручності й безпеки в одному пристрої, який підійде як досвідченим інвесторам, так і новачкам.

- Advertisement -
- Advertisement -