Як вибрати комп’ютерний стіл

- Advertisement -

Якого типу, розміру та якості вибрати комп’ютерний стіл

Як вибрати гарний стіл для компьютера? Про якість столу для домашнього офісу можна судити з надійності складання та використаних матеріалів. Ці меблі не статичні: на більшості моделей є висувні підставки на рейках, регульовані полички. Крім того, системний блок зазвичай має досить велику вагу, а всі моделі моніторів досить крихкі.

Це зумовлює необхідність використання найміцнішої фурнітури. На ринку переважають сучасні столи, виготовлені з дерева, МДФ чи інших матеріалів на основі пресованої стружки із міцним покриттям.

Легкі пластикові варіанти, що мають невисоку зносостійкість, не витримали конкуренції з міцнішими аналогами. Однак технології виробництва сучасних полімерів успішно розвиваються, і в меблевому виробництві вже використовуються високотехнологічні інноваційні матеріали штучного походження.

Вибір типу стільниці залежить від того, планується робота за комп’ютером або ноутбуком.

Поширені та зручні варіанти:

  • прямокутні зазвичай мають більшу довжину, яка дозволить локалізувати оргтехніку;
  • квадратні підійдуть для роботи з лептопом чи ноутбуком, якщо потрібно заощадити місце;
  • Г-подібні кутові дозволяють максимально використовувати потенціал: простір: місткі, при цьому компактні;
  • трикутні кутові підійдуть навіть для малогабаритних студій;
  • П-подібний підійде тим, хто шукає модель для роботи – це найбільш місткий варіант з додатковими робочими поверхнями;
  • з несиметричним вигнутим краєм найзручніші для геймерів, оскільки не обмежують свободу маніпуляцій.

Важливо відзначити, що не тільки майстерні та фабрики, які займаються виготовленням меблів на замовлення, готові запропонувати будь-яку модель і в лівій, і правосторонній орієнтації. Навіть серійно випускається багато варіантів столів для шульг.

Заздалегідь оцінити варто і те, скільки часу потрібно проводити за комп’ютером та ноутбуком. Робоче місце, де доведеться перебувати кілька годин на день, варто обладнати з максимально високими вимогами до комфорту.

А ось якщо йдеться про куточок, де можна буде зрідка переглядати на ноутбуці новини або гортати соцмережі, окремий стіл може зовсім не знадобитися. Його успішно замінить приставний столик.

Яке обладнання підібрати до комп’ютерного столу

Якщо крім роботи за комп’ютером потрібно ще писати, креслити і заповнювати документи, варто придивитися до моделей з полицею для клавіатури, яку при необхідності можна відсувати.

Підставка для системного блоку теж може бути посаджена на рейки, хоча найпоширеніший стаціонарний спосіб кріплення. Викочування підставка зручніше для тих, у кого часто виникає необхідність підключати до системного блоку додаткові пристрої.

Комп’ютерний стіл для домашнього офісу можна доповнити підставкою для принтера. Зручніше розмістити цю техніку збоку від користувача у досяжності витягнутої руки, щоб не доводилося вставати за кожним надрукованим документом.

Полиці для колонок не лише допомагають організувати порядок у робочій зоні, а й сприяють підвищенню якості звуку. Важливо, щоб вони були розташовані за певною схемою, рекомендованою виробником акустичної системи.

Тим, хто використовує комп’ютер для перегляду фільмів, може сподобатися ідея встановлення підставки, що обертається. Повернути її простіше, ніж переставити монітор так, щоб отримати найкращий огляд.

Багато моделей оснащуються висувними ящиками та полицями для робочого приладдя, розташованими під стільницею. Полиці можуть бути і з боків монітора, і над ним. Їхня кількість та місткість залежить від того, скільки приладдя необхідне користувачеві під час роботи.

Джерело: https://www.kult-mebeli.com.ua/ua/

- Advertisement -
- Advertisement -