Де можна замовити тези на конференцію?

- Advertisement -

Замовити тези на конференцію – те, що є актуальним для студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників ВНЗ. Не можна сказати, що вони є надскладною науковою роботою, тим паче, що тези – це всього лише 3-5 сторінок тексту, однак і вони мають певні особливості, які ускладнюють процес їх підготовки. Серед особливостей та специфіки тез варто відзначити:

  • тези так само, як і інші роботи мають ґрунтуватись лише на актуальних джерелах. Тобто для їх підготовки так само важливо підібрати літературу та ретельно проаналізувати її;
  • тези мають бути унікальними. Поріг унікальності зазвичай становить близько 50-70%;
  • в тезах не допускається плагіат в будь-якому вигляді. Академічна доброчесність тут має місце так само як і при підготовці наукових статей, дисертації тощо;
  • невеликий обсяг. З одного боку, 3-4 сторінки – це мало, з іншого – на них потрібно вмістити всю інформацію за обраною темою й при цьому зробити це так, аби текст виглядав гармонійно.

Та й взагалі делегувавши задачу спеціалістам можна звільнити час для своєї родини та друзів.

Краще за все замовити тези на конференцію в компанії “Аспірантура”. Вона пропонує кращі умови для замовників. Серед них варто відзначити:

  • пунктуальність авторів. У інформаційних листах конференцій чітко прописується дедлайн подачу заявок та надсилання матеріалів для участі, якщо не встигнути все зробити, то науковий захід доведеться пропустити. Автори компанії це чудово розуміють і тому максимально відповідально ставляться до своєї  роботи, здаючи готові тексти вчасно;
  • демократичну цінову політику компанії на весь спектр послуг;
  • високу якість виконаних робіт. Наукові роботи відповідають всім поставлених вимогам і тому точно будуть прийняті редакцією.

Авторський колектив компанії дуже великий. Тому в ній можна замовити тези на конференцію з різних спеціальностей, включаючи: психологію, педагогіку, історію, економіку, юриспруденцію, літературу, політологію, філософію тощо.

Які ще види робіт можна замовити в “Аспірантура”?

“Аспірантура” – справжній рятівник для кожного аспіранта. Її фахівці можуть підготувати не тільки тези на конференцію, а й допомогти з написанням дисертаційного дослідження (або його окремого розділу), підготовкою статей для публікації в журналах категорії “Б” (відомі як ВАК), публікацією статей Скопус та Web of Science, написання реферату в аспрантуру.

- Advertisement -
- Advertisement -