Як розмістити кухонний куточок у їдальні

- Advertisement -

Вибір обідньої групи для кухні – справа важлива і ґрунтовна.

І якщо ви любите проводити за столом багато часу – їсти, приймати гостей, спілкуватися з рідними і друзями, наявність невеликого диванчика або лави на кухні буде дуже доречним. Сьогодні ми розглянемо, де краще розташовувати кухонні куточки, як вони відрізняються на вигляд і конструктивним особливостям.

Використовуйте м’який куточок як місце для зберігання.

Кухонні куточки хороші тим, що крім своєї основної функції, вони також можуть бути місцем для зберігання всіляких речей та предметів. Ви можете зробити відкидну верхню кришку, а можете залишити відкриті або закриті стулки на бічних конструкціях.

Перевага відкритої конструкції в легкому доступі, а недолік — у тому, що потрібно дуже ретельно стежити за зовнішнім виглядом елементів для зберігання, купувати гарні ящики та кошики та ретельно сортувати предмети, щоб зрештою не захаращувати обідню зону. У закритої системи проблеми та переваги тут прямо протилежні — зберігати можна що і як завгодно, але візуально приміщення дещо «обтяжується» подібною масивною конструкцією.

Розташуйте обідній куточок біля вікна.

Нема місця ліпшого для трапез, ніж біля вікна. Тому якщо простір дозволяє, перенесіть обідню зону саме сюди. Кухонний куточок можна однією стороною повернути до стіни з вікном, тим самим формуючи задню спинку сидіння. Прикрасьте підвіконня красивими живими квітами в яскравих горщиках, а на лаву покладіть м’який матрац в тон решті текстилю в кімнаті або кераміці.

М’який острів на кухні.

Коли ми чуємо слово “острів” у контексті кухні, відразу ж представляємо робочий стіл або барну стійку. Але що нам заважає на цьому острові влаштувати повноцінну обідню або зону відпочинку? Спиною один до одного розташуйте предмети меблів, які повинні стояти в центрі кімнати, виділивши серед них місце для кухонного куточка. Нестандартне, але таке цікаве рішення буде дуже доречним у просторій кухні з гарним освітленням.

Кухня та їдальня – єдине ціле.

Якщо всі кухонні меблі ви вирішили виготовляти на замовлення, у вас є чудова можливість в єдине ціле об’єднати і робочу, і обідню групу. Приставте м’яку лаву до стіни, а стіл розташуйте таким чином, щоб однією зі сторін він стикався з робочою зоною і плавно в неї перетікав. Зрештою вам буде набагато легше і швидше накривати на стіл, а також у процесі приготування ви отримаєте додатковий простір кухонного столу, якого часто буває мало.

Що ж до лави — при такому плануванні вона, швидше за все, має бути прямою, з високою спинкою, щоб не псувати стіну, до якої ця лава примикає. Яскравості завжди можна додати за допомогою яскравих подушок, чохлів для стільців та яскравого столового посуду.

Навісна лава.

Коли на кухні місця достатньо і ви обрали для обіднього столу затишне місце в куточку, рішення з навісними лавками буде вам дуже доречним. У такому підході немає місця для зберігання, але невагома конструкція дуже благотворно позначиться на сприйнятті цієї зони. І ви знайдете можливість підкреслити всю красу свого унікального столу – оскільки в обідній групі це будуть єдині опори для підлоги, вони обов’язково звернуть на себе підвищену і заслужену увагу.

Що стосується підготовчих робіт, ще на стадії ремонту потрібно ґрунтовно зміцнювати стіну (вона в жодному разі не повинна бути з гіпсокартону). Ви повинні усвідомлювати, скільки людей і з якою загальною масою можуть поміститися на такій лаві та попросити розрахувати навантаження на стіни, щоб ця підвісна конструкція надійно трималася на стіні – безпека та функціональність понад усе.

- Advertisement -
- Advertisement -