Де купити палетні стелажі за вигідними цінами

- Advertisement -

Палетні стелажі від компанії «Фортіс Строй»: переваги покупки.

Для будь-якого складського господарства є актуальною проблема раціонального використання простору. У «Фортіс Строй» Ви зможете замовити все необхідне складське обладнання: палетні стелажі різних конфігурацій; стелажі для іншої продукції – шин, одиночних товарів; гідравлічні візки; сходи. Фахівці компанії готові виїхати на Ваш склад для виконання складання та монтажних робіт із встановлення стелажів.

У наші дні палетні металеві стелажі є одним із найпоширеніших видів конструкцій, що широко використовується в сучасному складському господарстві практично будь-якої галузі. Палетовані товари, ящики, контейнери, вантажі нестандартної конфігурації та великих габаритів – все це добре розміщується на цих стелажах.

Компанія «Фортіс Строй», пропонує широкий асортимент складських палетних стелажів, в наявності є як нові стелажі, так і стелажі бувші у використанні. Таке складське обладнання коштує дешевше, на сайті fortisstroy.com.ua можна купити палетні стелажі бу, які дозволять заощадити істотну частину грошей при облаштуванні складських приміщень складу. Компанія «Фортіс Строй», пропонує доступні рішення при облаштуванні складів стелажами б/у. Як правило, стелажі бу не відрізняються від нових своїм зовнішнім виглядом, надійністю, конструктивністю і функціональністю.

Переваги використання палетних стелажів.

Палетні стелажі бу на сайті fortisstroy.com.ua.
Палетні стелажі бу на сайті fortisstroy.com.ua.

Палетні стелажі можуть успішно служити для зберігання вантажів у рулонах, різній тарі (наприклад, бочках) і металевих сітчастих контейнерах, але для цього потрібно додатково скористатися рядом аксесуарів. Даний вид стелажів сконструйований з урахуванням можливості розташування та зняття товарів, використовуючи вилкові навантажувачі.

  • Палетні складські стелажі можна розміщувати як у складах невеликою площею, так і у великих центрах.
  • Вони є оптимальним рішенням ситуації за наявності широкого асортименту товарів, що передбачає їхній прискорений обіг.
  • Палетні стелажі легко забезпечують комфортний доступ до будь-якої ділянки конструкції у бажаний момент.
  • Магазин fortisstroy.com.ua пропонує великий вибір розмірів, завдяки чому будь-який замовник може вибрати саме такі стелажі, які ідеально підійдуть до габаритів його складських приміщень.

Погодьтеся: максимально використовувати всю площу для розвитку власного бізнесу – це правильний вибір!

Компанія успішно реалізує не тільки нові стелажі для складу, але вироби б/в. Без сумніву, стелажі, що були у використанні, обійдуться покупцям набагато дешевше, що допоможе заощадити значну суму коштів при організації складу. Палетні стелажі практично не відрізняються від нових за зовнішнім виглядом і зберігають такі традиційні якості, як багатофункціональність, конструктивність і незмінна надійність.

Компанія надає послуги з доставки та монтажу палетних стелажів у складських приміщеннях, причому це стосується як нових виробів, так і вживаних. Якщо вам потрібно модернізувати свій склад або зробити заміну ряду стелажів на нові – зверніться до Фортіс Строй: компанія є визнаним лідером з продажу стелажів в Україні.

- Advertisement -
- Advertisement -