Вінілові підлоги – на піку популярності: чим вони гарні

- Advertisement -

Купуємо вінілову підлогу:  широкий асортимент якісних та стильних підлогових покриттів пропонує інтернет-магазин Homeliness

В цій статті поговоримо про вінілові підлоги, про їх застосування і переваги, – все, що варто про це знати. У цього типу покриття багато переваг, в одних категоріях вони залишають конкуренцію далеко позаду, в інших, однак, повинні поступитися свою першістю. Вінілові підлоги – чи варто їх вибрати? Про що варто пам’ятати? Де купити якісні вінілові панелі для підлоги?

Купити вінілову підлогу у Києві пропонує інтернет-магазин Homeliness, який спеціалізується на продажі підлогових покриттів. Тут, в каталозі на сайті homeliness.net великий вибір покриттів для вінілової підлоги від перевірених виробників, що гарантує високу якість та довговічність. В інтернет-магазині  Homeliness пропонується широкий асортимент якісних та стильних підлогових покриттів для будь-яких приміщень – від житлових до комерційних.

Вінілові підлоги – на піку популярності: чим вони гарні

Купити вінілову підлогу у Києві на сайті homeliness.net.
Купити вінілову підлогу у Києві на сайті homeliness.net.

Вініл – популярний і широко використовуваний матеріал. Секрет міцності вінілових панелей полягає в їх багатошаровій конструкції.

Якщо ви вирішили купити вінілову підлогу, слід врахувати, що захищає її поверхню вінілове покриття, яке забезпечує високу стійкість до подряпин. Використовувана технологія дозволяє добитися ідеальної імітації натуральних матеріалів, таких як дерево або камінь, а також будь-який візерунок.

Переваги вінілових підлогових покриттів:

  • Міцність

Вінілові підлоги цінуються за свою витривалість. Вони часто є набагато кращим варіантом, ніж популярні ламіновані підлоги. Для ламінованих підлог домогтися правильного балансу між твердістю й гнучкістю обробки досить складно, тому можуть виникнути механічні пошкодження.

  • Водостійкість

Вінілове оздоблення також водонепроникне. У більшості випадків це означає, що ми можемо використовувати їх у місцях, де вони будуть піддаватися випадковому контакту з водою. Це варто підкреслити: зазвичай це може бути тільки випадковий контакт, а не постійний. Тому вони відмінно підійдуть як підлога у ванній кімнаті, але вінілові підлоги в душі, сауні або в іншому місці, де дуже висока вологість – це досить погана ідея, якщо виробник не дозволяє таке використання.

  • Простота в чистоті

Вінілові підлоги стійкі до плям, які не проникають в покриття або структуру підлоги, а осідають на його поверхні. Крім того, вони володіють антистатичними властивостями, тобто не притягають пил.

  • Акустичні властивості

Корковий шар дозволяє отримати відмінні акустичні параметри. Підлога “тиха” у використанні, немає ніякого резонування звуку кроків або ударів.

Робота з вініловими панелями

Установка вінілових панелей не є трудомісткою, і вона приносить дійсно відмінний і тривалий ефект. Якщо підлогу встановлюють на балконі або веранді, то ліпше застосовувати терасну дошку. Купити терасну дошку у Києві пропонує інтернет-магазин Homeliness, який спеціалізується на продажі підлогових покриттів. Тут, в каталозі на сайті homeliness.net великий вибір терасної дошки від перевірених виробників, що гарантує високу якість та довговічність.

Крім того, вінілові підлоги можна встановлювати практично на будь-якій основі. Можлива також установка і на паркет, потрібно тільки пам’ятати, що основа повинна бути стабільною, рівною, плоскою і сухою, а максимальні відхилення не повинні перевищувати 3 мм на 2 м довжини підлоги.

Вінілові підлоги – це універсальний, практичний та економічний вибір для будь-якого приміщення. Вони відрізняються високою зносостійкістю, простотою догляду і можливістю використання в самих різних стилях інтер’єра.

Їх відрізняє також широкий асортимент дизайну. Вінілові підлоги можуть імітувати практично будь-який матеріал, від дерева до каменя, від керамічної плитки до ламінату. Це дозволяє вибрати найбільш відповідний варіант для вашого інтер’єру.

Вінілові підлоги відрізняються високою зносостійкістю і можуть витримувати велику кількість ходіння і переміщень меблів. Завдяки цьому вони можуть використовуватися як в житлових, так і в комерційних приміщеннях.

- Advertisement -
- Advertisement -