Як можна убезпечити свою дачу

- Advertisement -

Дача – чудове місце для відпочинку всією родиною. Однак такі будинки часто розташовані за межами міста, далеко від поліцейських дільниць, а відвідування дач виключно на вихідні або влітку – підходящий варіант для зловмисників. Тому необхідно подбати про те, щоб грамотно організувати охорону дачі протягом конкретного проміжку часу або цілий рік.

Спеціально для цього охоронні компанії надають своїм клієнтам окремі послуги, спрямовані на комплексний захист дач у період їх відсутності. Для цього раціонально застосовувати не лише фізичну охорону, а й усілякі технічні засоби захисту.

Як організувати охорону дачі?

Професійна охорона дачі відбувається за рахунок встановлення різного обладнання, а також за рахунок регулярного патрулювання території, що охороняється. Вартість цієї послуги залежить від безлічі нюансів, які в свою чергу залежать від різних факторів:

  • Конкретне місце розташування дачі (чим далі дачні будинки від міста, тим складніше організувати повноцінну систему безпеки всього рухомого/нерухомого майна).
  • Індивідуальні побажання клієнта (наприклад, певний графік, коли слід організовувати фізичну охорону дільниці та інше).
  • Матеріально-технічне забезпечення команди спеціалістів, які завжди на посту (наявність озброєння, кількість охоронців, застосування інших допоміжних засобів захисту).
  • Додаткові умови (наприклад, охорона дачі та всіх матеріальних цінностей, що знаходяться в будинку – різні папери, гроші, ювелірні прикраси, дорога техніка та інше).

Після того, як буде з’ясовано основні нюанси майбутньої співпраці, охоронна компанія укладає з клієнтом відповідний договір, де прописано всі умови роботи. В результаті у розпорядженні клієнта професійні охоронці у чудовій фізичній формі, які можуть блискавично приймати правильні рішення навіть у неординарних ситуаціях.

Установка системи сигналізації на дачі

Система сигналізації (бездротова чи провідна) на дачі – сучасний і вже давно перевірений спосіб гарантувати безпеку власного житла, незалежно від часу доби, погодних умов.

Вибір саме такого способу захисту обумовлений наступним списком актуальних переваг:

  • Простий та оперативний монтаж. Якщо прокладка кабелю на дачі неможлива з різних причин (наприклад, наявність нового ремонту), тоді оптимально використовувати бездротові системи.
  • Незалежність від електропостачання. Багато нових систем укомплектовано автономними джерелами живлення.
  • Надійність при передачі сигналу – використовується вже давно перевірене радіохвильове випромінювання, яке легко проходить через стіни, інші перепони.

Охоронну сигналізацію підключають до пульта, який здійснює передача сигналу у разі спрацьовування одного або відразу декількох датчиків в будинку. В результаті спеціалісти протягом 5 хвилин приїжджають на об’єкт, що охороняється, з метою з’ясування всіх причин, з яких відбулася активація датчиків. Тому встановлення сигналізації на дачі часто замовляють у комплексі із фізичною охороною.

- Advertisement -
- Advertisement -