Проект будинку: оптимальний початок будівництва

- Advertisement -

Замовляємо проекти будинків: пропозиції від компанії «Дом4М»

Багато людей рано чи пізно приходять до думки, що непогано було б мати власний будинок. Причини виникнення подібних переконань найрізноманітніші, від настирливих сусідів до нестачі житлової площі. В принципі, зовсім не важливо, чому людина прийшла до такого висновку, головне, що це сталося. Будинок дає його господареві масу переваг та привілеїв, головна з яких – це право на приватне життя. Проект будинку стане початком будівництва.

Замовити проекти будинків можна в компанії «Дом4М», досвідчені співробітники компанії проконсультують та допоможуть зробити правильний вибір. Віртуальний каталог компанії «Дом4М» справді величезний, тут можна замовити проекти будинків, можна обрати серед запропонованих готових проектів, або замовити розробку індивідуального. Може, комусь здасться дивним, але будинок починається з малюнка, а точніше з його проекту. Проекти будинків потрібні для того, щоб візуалізувати на папері все задумане. Саме на етапі проектування мають вирішитись всі важливі моменти.

Проект будинку від компанії «Дом4М»: оптимальний початок будівництва

Замовити проекти будинків на сайті ua.dom4m.com.ua.
Замовити проекти будинків на сайті ua.dom4m.com.ua.

При розробці проекту будинку в компанії «Дом4М» все прораховується, аналізується, якщо треба, доопрацьовується з урахуванням особливостей земельного наділу та кліматичних умов. На виході має вийти готовий робочий проект будинку, яким можна будувати будинок. По суті, не має значення яких розмірів він буде: в один чи три поверхи, з підвалом чи з мансардою, з терасою чи балконом.

Проекти будинків робляться у будь-якому випадку і це треба сприйняти як аксіому. Відрізнятиметься лише товщина проекту. Чим більший будинок, тим більше, відповідно, сторінок у проекті. Товщина проектної документації може бути від кількох десятків сторінок і до кількох сотень. Проекти бувають двох видів:

  • типові проекти будинків – це готові проекти, з яких можна вибрати будь-який, хто сподобався. Можуть вноситись незначні зміни з метою адаптації проекту під конкретні умови та ділянку. Але загалом купується те, що вже придумано. Перевагою такого проекту є ціна і той факт, що хтось уже зводив будинок за цим проектом. Якщо пощастить, то можна буде й готовий будинок подивитись.
  • індивідуальні проекти – це ті, що створюються безпосередньо під бажання клієнта. Тут враховуються всі його потреби, забаганки та можливості. Проектування проводиться з нуля.

Проектна документація потрібна ще й для того, щоб отримати дозвіл на будівництво, а також ввести будинок в експлуатацію. Інакше будинок буде банальним самобудом і узаконити його буде досить складно.

Проект будинку складається з архітектурного, конструкторського та інженерного розділів. Кожен із них має велике значення та своє місце у документації. Вони несуть повну та вичерпну інформацію, як для замовника та проектанта, так і для підрядної будівельної організації. Що, де і з яких матеріалів будувати, якою товщиною мають бути стіни, яке перекриття тощо. Адже не на пальцях будівельникам розповідати все це. Проект – та базова одиниця, від якої починається відлік початку будівництва. Від правильних розрахунків у проекті залежить безпечна експлуатація будинку у майбутньому.

Проектанти відповідають за свою роботу. Але треба сказати, що й творчих моментів у цій професії дуже багато. Тому в проектуванні та архітектурі випадкових перехожих не буває. Так як немає випадкових перехожих і в компанії «Дом4М». Досвідчені співробітники компанії проконсультують та допоможуть зробити правильний вибір. Великий асортимент готових проектів дозволяє вибрати будинок на будь-який смак та не витрачається на індивідуальне проектування. Але якщо все-таки серед наявних проектів нічого не сподобалося, то в компанії Дом4М із задоволенням зроблять індивідуальний проект будинку.

Чим відрізняються проекти будинків компанії Дом4М?

У будівництві будинку від проекту будинку залежить дуже багато. Але не лише тому, що важливий сам проект, а ще й тому, що це початок, перший етап, який передує будівництву. А, як відомо, позитивний початок будь-якої справи – це 40-50% успішного її завершення. Проектна організація та її співробітники – це перші з ким доводиться спілкуватися і співпрацювати людині, що будується. Саме тому так важливо правильно підібрати компанію, яка проектуватиме будинок. Дом4М – це:

  • доступність цін. Ціни не взяті «зі стелі». Усі вони мають економічне обґрунтування та абсолютно адекватні та прийнятні;
  • багатий досвід роботи у різних регіонах. Будь-який готовий проект можна адаптувати під ті чи інші кліматичні умови шляхом посилення фундаменту та перекриттів, заміни матеріалів та інших змін;
  • проекти приватних будинків представлені у широкому асортименті, який продовжує постійно оновлюватись та розширюватися;
  • сучасний підхід до роботи. Наявність сайтів робить співпрацю з компанією зручною та легкою;
  • Додаткові пакети. У компанії DOM4M можна не тільки купити готові проекти будинків, а й замовити масу додаткових пакетів. Це дизайн ландшафту, дизайн інтер’єру, геодезія, геологія, архітектурний паспорт, пакет «антилід» та інші.
  • можливість індивідуального проектування;

В компанії «Дом4М» проводять високопрофесійне обслуговування клієнтів. Фахівці дадуть відповіді на всі запитання, проконсультують і допоможуть визначитися з вибором самого підходящого проекту будинку.

- Advertisement -
- Advertisement -