Поєднання зеленого та фіолетового в інтер’єрі

- Advertisement -

Сьогодні представляємо вам найкрасивіше, на наш погляд, поєднання зелених відтінків з фіолетовими, яке досі не дуже часто можна зустріти у сучасному житловому інтер’єрі.

Зелений і фіолетовий кольори навіть у природних умовах живої природи завжди йдуть пліч-о-пліч, що красномовно говорити про те, наскільки вони один одному підходять. Тому, за допомогою цієї статті, ми прагнемо відкрити для вас нові грані цих живописних відтінків, що настільки жваво та цікаво об’єднуються разом.

Давайте розглянемо кілька найбільш успішних поєднань фіолетового із зеленим для того, щоб у майбутньому зробити вибір на їхню користь при оформленні свого будинку.

Відтінки дорогоцінного каміння

Якщо вам до смаку нетривіальне поєднання зеленого та фіолетового, яке, попри всі забобони, ви хочете застосувати у спальні, слід обрати для цієї кімнати аметистовий та смарагдовий кольори. Вони досить самостійні, але добре комбінуються, тому що належать до холодних відтінків.

Можна підібрати, наприклад, фіолетову постільну білизну, а покривало постеліти холодного зеленого тону. Так як трав’яниста гама має тонізуючу та заспокійливу дію, то застосування її в спальні стане доречним, а важкі загадкові фіолетові відтінки створять необхідну атмосферу.

Чудовий дорогоцінний фіолетовий відтінок здатний перетворити скромну гостину, якщо вибрати його основним для приміщення, а необхідний фон створити за допомогою блідо-зеленого кольору.

Не рекомендуємо використовувати настільки насичений фіолетовий колір у великій кількості, якщо ви не впевнені повністю у своєму виборі. Адже все колись набридає, а значить, буде краще, якщо застосувати його в таких об’єктах та предметах як штори, скатертини, чохли для меблів та подушок, оббивка. Їх легко замінити або зовсім прибрати з інтер’єру, якщо виникне така необхідність.

Кольори лавандового поля для дитячої

Вже неодноразово в наших статтях йшлося про вплив яскравих сміливих кольорів та їх поєднань на дитячу психіку. Не стануть винятком і вищезгадані зелений та фіолетовий, тому потрібно вчинити наступним чином:

Вибираючи це поєднання для дитячої кімнати, рекомендуємо звернути увагу на вже знайомі вам пастельні відтінки: бузковий, лавандовий, фісташковий, трав’яний, натуральний салатний.

Світліші відтінки зеленої та фіолетової гами можна застосувати для стін і стелі, для меблів, а ось акценти у вигляді невеликих предметів (крісла, стільці, абажури, покривала та килимки) можна вибрати більш насиченим.

Зелено-фіолетове поєднання універсальне та підійде як для дівчинки, так і для хлопчика. Але і в тій, і іншій кімнаті велика кількість білого кольору, що супроводжує яскраві кольори, допоможе візуально розбавити їх і полегшити зорове сприйняття.

Зонування за допомогою фіолетово-зеленої гами

Незримо відокремити робочу зону кухні від їдальні або зону відпочинку в спальні можна нехитрим способом за допомогою кольорового поєднання. Так як говоримо ми про зелений і фіолетовий кольори, відповідно з їх допомогою рекомендуємо визначити необхідні області приміщення.

Кухня

Під час приготування їжі або миття посуду, господиня, як правило, зосереджена або щось міркує. Тому стіну біля робочої поверхні можна пофарбувати в ненав’язливий світло-фіолетовий (або бузковий) колір. Для столової зони рекомендуємо вибрати зелене оточення, вам підійдуть природні трав’яні відтінки , що позитивно впливають на апетит та настрій.

Спальня-кабінет

Лилово-бузковий відтінок , що використовується на одній зі стін спальні, біля якої розміщується робочий куточок, допомагає зібратися і налаштуватися на роботу. Протилежну стіну за узголів’ям ліжка краще пофарбувати в відтінок молодої зелені, що утихомирює, що сприяє розслабленню.

Сміливий контраст на практиці

Таке неординарне поєднання, скоріше застосовне в арт-студіях і шоу-румах, оцінять такі ж сміливі особистості. І все ж час від часу долучитися до світу мистецтва виникає бажання у кожного з нас. Тому в квартирах і будинках відбуваються разючі перетворення і несподівані експерименти з кольором.

Відчути смак богемного життя ви можете у власній оселі, використовуючи в його оформленні наступні поєднання:

  • Насичений фіолетовий колір, наближений до чорного, на меблях не буде надто напруженим, якщо оточити його світло-зеленим відтінком на стінах.
  • У просторій вітальні, де достатньо світла, можна поєднувати часом несподівані яскраві кольори, наприклад, яскраво-зелений як основний для приміщення, з красивим фіолетовим чорнильним відтінком на окремих предметах.

Пастельні відтінки фіолетового та зеленого

Експериментувати на тему варіацій зеленого та фіолетового можна за допомогою їх пастельних (блідих) похідних. Наприклад, в невеликій спальні можна застосувати різні комбінації цих кольорів в оббивці меблів, килимі та шторах, декорі (блідо-фісташковий і ніжний бузковий), поєднуючи їх з жовтим, помаранчевим, кремовим, світло-бежевим.

У світлій кухні-вітальні можна використовувати блідо-чорничний і оливковий відтінки відповідно для однієї зі стін та на фасадах кухонних меблів.

Глибокі відтінки зеленого та фіолетового

Фіолетовий колір починається з ніжно-бузкового, перетворюючись на глибокий ожиновий відтінок, яким, до речі, можна оформити всі стіни вітальні або холу, за умови достатньої площі та освітленості останнього. А гідним, і головне, барвистим сусідом стане свіжий салатний колір, вибраний для їдальні або м’яких меблів.

Цей же ягідний тон, поєднаний з теплим оливковим кольором, можна застосувати для передпокою, оформляючи вхідну групу.

 

- Advertisement -
- Advertisement -