Дизайн маленької дитячої кімнати

- Advertisement -

Щоб зрозуміти, як краще оформити приміщення дитячої кімнати, потрібно відчути себе трохи дитиною та поглянути на завдання її очима.

З погляду малюка, простір має бути цікавим, корисним і обов’язково з безліччю схованок, а інакше кімната ризикує втратити свою привабливість і швидко набриднути.

Звичайно, щоб забезпечити розвиток дітей усім необхідним, потрібно чимало речей, але як розмістити їх, якщо приміщення за своїми габаритами далеке від ідеалу. Ми пропонуємо докладніше розглянути кілька корисних способів оформлення маленьких дитячих кімнат.

Порада: Займаючись розстановкою меблів у маленькому приміщенні, краще розташовувати її по периметру, вздовж стін. У дитячій цей спосіб дозволить максимально розширити центр, не захаращуючи його марними та об’ємними предметами. Простору для рухливих ігор, у такому разі, побільшає.

Актуальна класика: двоярусні ліжка

Як бути, якщо розмірів кімнати зовсім не вистачає, щоб просто встановити необхідну кількість ліжок, якщо у вашій родині більше однієї дитини. Вирішення цієї проблеми виглядає легко і прозоро, адже достатньо придбати двоярусне ложе, невигадлива конструкція якого обов’язково сподобається дітям.

Вже знайома вам із попередньої статті антресоль також може бути, свого роду, другим ярусом ліжка.

Можна урізноманітнити конструкцію подвійного ліжка, змонтувавши її таким чином, щоб вона стала одним цілим з функціональною місткою шафою або стелажем.

Висувні ящики під ліжком

Якщо ми говоримо про найбільш практичні способи економії простору дитячої кімнати, то одним з них, безперечно, є приховані або вбудовані секції для зберігання. Такими можуть бути висувні ящики, заховані у коробі самого ліжка. Декілька компактних або два-три місткі, ці відсіки більш зручні у застосуванні для маленького приміщення, ніж масивна, самостійна шафа, що закриває половину стіни.

До речі, придбати дитяче ліжко зі вбудованими ящиками можна в багатьох меблевих гіпермаркетах, або салонах, що спеціалізуються на виготовленні таких меблів.

Ніші та сходи

Дбаючи про правильну організацію та розподіл речей у кімнаті вашої дитини, не слід ігнорувати будь-яку можливість використання різних об’єктів за призначенням та без.

Наприклад, займаючись монтажем двоярусного ліжка з об’ємними сходами, залиште одну з її стінок незачиненою. Таким чином, можна отримати додаткові полиці для книг, іграшок та інше.

Частину стіни за узголів’ям дитячого ліжечка можна трохи вивести вперед, за допомогою гіпсокартонної конструкції, яка сформує дві бічні ніші по обидва боки від ложа. Встановлюючи в них підвісні полиці, ви допомагаєте своєму малюку дотримуватись порядку, адже тепер у кожної книжки та іграшки буде своє місце.

Легкі розкладні меблі

Якщо ми говоримо про маленьку дитячу, але очікуємо від неї багато чого, слід добре подумати, купуючи ті чи інші меблі. Але розміри приміщення все-таки зобов’язують, тому якщо ви маєте намір встановлювати кілька предметів, краще віддати перевагу таким, як шафа-трансформер з відкидним столиком і безліччю додаткових ящиків, або стелаж, в якому широка нижня полиця виконує функцію робочого місця.

 

- Advertisement -
- Advertisement -