6 найпопулярніших кольорових гам цієї осені

- Advertisement -

Кожного сезону з’являються нові колірні тренди.

Це певні поєднання відтінків, які ідеально працюють разом та допоможуть вам створити гармонійний та цілісний інтер’єр.

Давайте простежимо за тенденціями та проаналізуємо колористику підібраних інтер’єрів. Можливо, якийсь із варіантів сподобається і вам, і ви вирішите відтворити його у своєму будинку.

1. Сизий смарагдовий
Ще один монохромний інтер’єр. Сіра гама виглядає дуже по-осінньому. Складний смарагдовий надає родзинки, а текстура оксамиту робить його сизим і глибоким. І сірий, і смарагдовий кольори поєднуються між собою бездоганно. Контрастною плямою у цій кімнаті став дерев’яний журнальний столик кольору світлого дуба.

2. Діжонська гірчиця
Цей інтер’єр має досить просту основу у сірій гамі. Меблі коричневого кольору з легким зеленцем плавно підводить настрій до головного кольору в композиції – кольору діжонської гірчиці. Він насичений, яскравий і незабутній. Саме тому становить не більше 3-6% кольорової гами всього інтер’єру. Це особливість усіх акцентних кольорів — небагато, але помітно.

3. Бархатистий баклажановий

У цій кімнаті поєднання кольорів значно складніше. Насичений оливковий та баклажановий кольори витримані в практично рівній пропорції. Зауважте – обидва кольори виконані на матових текстурах, не відблискують і не відображають сусідні кольори. Додатковий колір темного дерева бачимо на обідній групі. І, звичайно ж, святковий білий – найбезпрограшніший колір у будь-якому інтер’єрі.

4. Червона бірюза

Ця кольорова гама досить рідкісна у поєднанні. Бірюзовий і червоний — два дуже самодостатні кольори. Для того, щоб вони швидко виглядали в одному приміщенні і не сперечалися один з одним, розташовуйте їх на деякій відстані. А краще навіть на різних площинах. На представленому інтер’єрі, наприклад, червоним оформлена вертикаль задньої стінки стелажу. А стільці обідньої групи оформлені у бірюзовому кольорі. Кольори мирно співіснують та гармонійно розбавлені світлим відтінком стін.

5. Зелений апельсин

Це поєднання живе та радісне. Воно якнайкраще підходить для похмурих осінніх днів. Оформіть інтер’єр з апельсиновим та оливковим кольорами у співвідношенні 4:1 відповідно. Яскраве поєднання розбавте нейтральним бежем, білим та темно-коричневим.

6. Сливовий монохром

Одне з найприємніших поєднань. Бежевий і сіро-коричневий, які присутні практично в кожному елементі інтер’єру, створюють монохромну колірну базу. Акцентних можна виділити два кольори – це сливовий і сизо-синій. Сливового кольору близько 15%, він є в оформленні текстилем і перегукується з відтінком дерева журнального столу. Синього бачимо лише вкраплення – 1-2%, і, незважаючи на таку малу кількість цього кольору в інтер’єрі, не можна не помітити його глобальний вплив на загальне сприйняття.

Ми проаналізували шість різних варіантів колірного рішення інтер’єру. Вони в жодному разі не повинні бути каноном і предметом сліпого наслідування. Це може бути поштовхом до створення чогось нового, загальної ідеєю. Не намагайтесь повторити — створюйте своє. Експериментуйте, будуючи базу на хороших та якісних прикладах та зразках.

- Advertisement -
- Advertisement -