10 компактних способів зберігання спецій

- Advertisement -

Щоб на кухні якомога довше панував порядок, потрібно правильно організувати зберігання продуктів харчування, посуду, кухонного начиння та інших дрібниць.

Сьогодні ми говоримо про спеції та про те, як зробити їх зберігання зручним у використанні.

Багаторівнева підставка

Якщо у вас маленька кухня з невеликою кількістю шаф, ця ідея зберігання дозволить компактно розмістити спеції на трьох рівнях – так всі спеції помістяться на порівняно невеликій полиці в шафі верхнього рівня, а також ви відразу зможете дістати потрібну ємність зі спеціями навіть з третього ряду, не зачіпаючи два передні.

Лоток зі спеціями

Невеликий мобільний лоток із отворами для ручок стане незамінним помічником під час приготування їжі. Безперечною його перевагою є те, що зберігати його ви можете навіть у важкодоступному місці, дістаючи лише тоді, коли вам потрібна та чи інша спеція. Можливість «підібратися» до кожної ємності дозволить утримувати цей лоток у чистоті та порядку. Радимо у цьому випадку використовувати стікери з назвами спецій на кришках ємностей.

Таця зі спеціями

Якщо ви зібралися готувати, дістаньте необхідні вам спеції і поставте їх на піднос, який у свою чергу помістіть поруч із місцем, де ви готуєте біля плити або на кухонному острові. Маючи все під рукою, вам не доведеться бігати по кухні, щоб дістати спеції.

Міні-склад зі спеціями

Зберігайте спеції, що часто використовуються, в найдоступнішому місці — на дверях кухонної шафи. Поповніть запаси ємностей потрібного розміру та висоти, щоб вони розміщувалися на цих міні-полках.

Настінна організація зберігання спецій

Багаторівневу стійку зі спеціями можна прикріпити до робочої поверхні поблизу поблизу плити. Таке розташування спецій безперечно звільнить, як мінімум, одну полицю на кухні.

На гачку

Хромований рейлінг із контейнерами для спецій – ще одна можливість помістити спеції на стіну робочої поверхні. Такий рейтинг і виглядає стильно, і дуже практичний.

Висувний ящик

Висувні ящики ідеально підходять для зберігання спецій. Вони дозволяють мати всі спеції під рукою, коли це необхідно, і приховують їх на увазі, коли такої необхідності немає. Етикетку варто розміщувати на кришці, якщо банки стоять вертикально, або бічній поверхні ємності, якщо вони лежать або під нахилом.

У ряд

Вузькі довгі полиці якнайкраще підходять для зберігання спецій. Такими полицями можна заповнити простір на робочій поверхні під верхніми шафами біля плити.

Лабораторій зі спеціями

Створіть простий доступ до ваших улюблених спецій, зробивши їх портативними. Заповніть невеликі ємності зі спеціями та встановіть їх на тримачі. Коли спеції закінчуються, доправляйте пробірки із запасів, які можуть зберігатися в іншому місці на кухні.

Стійка зі спеціями

Багаторівневу стійку зі спеціями можна прикріпити до глухого угла кухонного острова. Така стійка може вміщати не тільки спеції, але й різну невелику кухонне начиння.

- Advertisement -
- Advertisement -