Як поєднувати жовтий та зелений кольори в інтер’єрі

- Advertisement -

Колористичне рішення інтер’єру настільки важливе, що від нього може залежати настрій, самопочуття і навіть апетит.

Сьогодні ми розповідаємо про красиве, яскраве та по-літнє позитивне поєднання жовтого кольору з зеленим. Як і де його варто застосувати, в яких пропорціях та насиченості краще використовувати в інтер’єрі? Прочитавши цю статтю, ви знайдете відповіді на ці запитання.

Поєднання пастельних відтінків жовтого та зеленого
Відмінною особливістю яскравих кольорів є їхня мінливість та деяка набридливість. І буває дуже важко тривалий час перебувати у кімнаті, де багато синього, червоного чи інших насичених кольорів. Це стосується і жовтого з зеленим, а якщо їх поєднання занадто строкатий і зухвалий, то проблема ускладнюється.

Інша річ – використання в інтер’єрі похідних пастельних відтінків. Таке спокійне поєднання зеленого з жовтим стане в нагоді, якщо вибрати його для оформлення інтер’єру спальні. І, замість кричачого малахітового, краще застосувати теплий трав’яний або ніжний м’ятний відтінок для стін, в дуеті з жовтим кремовим кольором для постільної білизни та аксесуарів.

У дитячих кімнатах поєднання жовтого та зеленого дуже природне. Ці кольори нагадують про природу та кращі її прояви, дарують гарний настрій, випромінюючи тепло та бадьорість. Безсумнівно, і немовляті, і старшій дитині сподобається кімната, виконана в красивих сонячних і трав’янистих тонах.

Але варто пам’ятати, що насичені та дуже яскраві, майже кислотні кольори не слід використовувати в кімнаті, де росте та розвивається ваше чадо. Їхнє візуальне навантаження може позначиться на психіці та поведінці дитини. А тому краще вибрати спокійні пастельні відтінки: м’ятний, колір весняного сонця і кульбаб.

Ванна кімната

Маленьку ванну можна зробити легше, наповнюючи її кольором і світлом. Просто використовуйте в обробці ніжні, напівпрозорі відтінки зеленого та жовтого.

Кухня

Кухня в стилі прованс – абсолютно органічна сфера застосування пастельних квітів, що «вигоріли». Тому, блідо-зелений на фасадах шаф і пшеничний для інших меблів неодмінно підкреслить особливості цього стилю.

Жовто-зелені акценти

В очікуванні відпустки додати фарб у будинку вам допоможуть жовті та зелені предмети, розставлені як акценти. Нудний сірий диван та нейтральні стіни можна оживити за допомогою яскравих подушок та м’якого килима, що нагадує зелень трави чи пісок на березі річки.

Дуже зручний, навіть мобільний спосіб освіжити та урізноманітнити інтер’єр – це фарбування стіни або невеликої її ділянки у красивий зелений колір. На його тлі мальовничими плямами вимальовуються крісла із соковитою оббивкою яскраво-жовтого відтінку. І те, й інше, за бажання, можна замінити або прибрати з обстановки.

Наголошуючи на кольорі дверей і штор, можна розбавити вже усталений звичний інтер’єр. А жовтий та зелений текстиль подушок легко замінити з приходом холодного сезону.

Жовті відтінки дарують нам світло та тепло, тому, як правило, їх прийнято відносити до теплої кольорової гами. Але зелений, навпаки, більш багатоликий і непередбачуваний, і може виявлятися як у молодому листі, так і в гірській породі. Розглянемо найсміливіші стильні поєднання життєрадісного жовтого та мінливого зеленого.

Міфічний смарагдовий та холодний малахітовий кольори в інтер’єрі – це дуже сміливий вибір. Поєднувати їх слід з такими ж насиченими відтінками жовтих тюльпанів або яєчного жовтка. Але якщо жовтого в оформленні може бути більше, ніж інших кольорів, холодний зелений відтінок дорогоцінного каменю занадто активний, щоб використовувати його у великій кількості.

- Advertisement -
- Advertisement -