Як створити яскравий дизайн ванної

- Advertisement -

Продовжуючи тему цікавого та незвичайного оформлення ванних кімнат, ми хочемо розповісти про те, як зробити бляке приміщення яскравим та життєрадісним, не докладаючи надмірних зусиль.

Насамперед, використовуючи сміливі поєднання кольорів у невеликих (а такими є більшість ванних) кімнатах, необхідно враховувати наступні нюанси:

Поєднуйте не більше трьох-чотирьох яскравих кольорів одночасно, при цьому, бажано розподілити їх рівномірно (стіні-підлоги-предмети) на поверхнях.

Не забувайте про базовий нейтральний колір, яким може бути білий, сірий, бежевий, кремовий.
Слідкуйте за тим, щоб вибрані вами відтінки підкорялися законам гармонії.

1. Визначтеся з фоновим кольором

Для того, щоб ванна кімната виглядала яскраво, але при цьому не рясні, необхідно визначити для неї основний відтінок, який стане тлом для інших предметів та об’єктів. Для тих, хто дотримується консервативних поглядів на оформлення інтер’єру, оцінюватимуть переваги ахроматичних кольорів та відтінків. До таких належать чорний, білий та сірий. Саме вони можуть розкрити всю глибину яскравого відтінку, застосованого як розмаїття в оформленні чи декорі.

Наприклад, насичений графітовий відтінок, вибраний для стін та підлоги, може бути відмінною основою для застосування сочного кольору цитрусових в інших предметах (забарвте віконну раму, підберіть помаранчевий шафу або обрамлення для зеркала). Якщо ж ви вирішили виконати ванну у білому кольорі, він легко візьме на собі навантаження будь-якого яскравого відтінку хроматичної гами (колір спектру).

2. Виберіть ефектну плитку

Купуючи керамічну плитку, можна зробити звичний та стриманий інтер’єр ванною, або піти іншим шляхом та додати невеликий, але яскравий фрагмент. Невеликі, стандартного розміру кімнати стануть набагато красивішими, якщо викласти яскраві мозаїчні панно біля раковини, ванни, або у вигляді кольорового пятна на підлозі.

3. Застосовуйте кольорові матеріали в обробці

Оформити кімнату, в якій ми здійснюємо гігієнічні процедури, приймаємо розслаблюючі ванну і душ, можна як завгодно, але сміливі насичені кольори безперечно зроблять кожне відвідування ванної подібно до свята, покращуючи настрій і самопочуття.

4. Повісьте гарну фіранку

Освіжити вигляд будь-якої, навіть нудної і бляклої ванної, можна за допомогою всім відомої душової фіранки. Наявність цього атрибуту давно вже стало зрозумілим, але зробити так, щоб завіса була до того ж яскравим акцентом, ви зможете, не докладаючи особливих зусиль.

Асортимент штор для зонування та ізоляції ванни досить великий, і на сьогоднішній день можна придбати абсолютно несподівані екземпляри, як, наприклад, з графічними та рекламними принтами, квітковим та геометричним візерунком, зображеннями знаменитостей чи окремими фрагментами улюблених фільмів. Можна зробити свою унікальну штору, на якій буде красуватися сюжет, нанесений на матеріал у друкарні.

- Advertisement -
- Advertisement -