Сучасний дизайн стелі на кухні

- Advertisement -

У кухні дизайн стелі слід заздалегідь продумати, узгоджуючи план і зовнішній вигляд з обраною стилістикою.

Важливо пам’ятати, що добротні класичні фасади меблів і дороге оздоблення стін не зможуть ужитися з дешевим пластиком або халатним, неякісним облицюванням стелі. Перш, ніж провести для вас екскурс різними найбільш привабливими способами декорування, дозвольте звернути увагу на деякі нюанси.

Стеля на кухні має бути:

практичним, вологостійким, з поверхнею, що легко миється;
виконаний із екологічно чистого матеріалу;
естетичний, що відповідає стилю приміщення;
може приховувати у собі вентиляцію та проводку;
Визначаючись з дизайном стельового покриття, потрібно враховувати висоту приміщення, наявність непривабливих речей, наприклад, проводки, та необхідність монтажу освітлювальних приладів. Той чи інший спосіб оформлення стелі може не підійти саме у вашому випадку, тому рекомендуємо зважити всі за, чесно враховуючи всі проти.

Декоративні стельові плитки

Дизайн стелі за допомогою плитки це досить цікавий варіант, до того ж, зручний і недорогий. Даний спосіб облицювання дозволить без попередньої підготовки поверхні приховати деякі дефекти базової стелі.

Наступною важливою перевагою плитки на стелі є легкість у прибиранні та вологостійкість. Тим не менш, при монтажі рекомендуємо звернутися до фахівця, тому що неписьменна робота потім позначиться на зовнішньому вигляді: проступлять усі стики, нерівності та невідповідності між плитками.

Стеля-перевертень із використанням плитки у вигляді паркетної кладки «ялинка» – оригінальне рішення для сучасної кухні.

Серед переваг облицювання стелі плиткою можна відзначити широке розмаїття дизайну. Є можливість підібрати гладку чи рельєфну, матову чи блискучу фактуру, а також імітацію натуральних матеріалів. Наприклад, дуже незвичайно на кухні виглядають стелі, викладені плиткою з ефектом металік, золотим, мідним або срібним блиском.

Натяжні стелі

Натяжні конструкції стель зберігають свої позиції у списку сучасних способів оформлення. Вони мають сильні сторони, такі як: досить швидкий і чистий процес монтажу, поверхня матеріалу, що миється, широка палітра відтінків і вбудовуваність освітлювальних приладів.

Незважаючи на видимі переваги, натяжні стелі дуже «тендітні», це стосується плівкового матеріалу, який натягують на конструкцію. Її легко пошкодити, не докладаючи зусиль: один прокол гострим предметом зіпсує все враження.

Не слід встановлювати натяжні стелі на невисокій кухні, оскільки каркас монтують, як правило, на відстані 10 см від базової поверхні.

Гіпсокартонні конструкції

Монтаж стелі гіпсокартону – справа непроста, але того варта. Спочатку, маючи непримітну поверхню, можна на її базі створити зовсім інший, значно найкращий варіант дизайну.

Гіпсокартонна конструкція стелі в приміщенні кухні дуже практична, тому що в її коробі можна приховати всі небажані елементи: труби, проводку, вентиляційну шахту та інше.

Дуже практично і доречно на кухні, як світильники, використовувати вбудовані в гіпсокартонну стелю споти. Їх можна застосувати у великій кількості по всій поверхні на певній відстані один від одного.

Дерев’яні балкові стелі

Стеля із справжніх дерев’яних балок виглядає досить вражаюче, але зустрічається нечасто, через свою високу вартість. І все ж, спорудити балкові перекриття можна, наприклад, за допомогою декоративних балок, що кріпляться до основної стелі.

Стилі інтер’єру кухні, в яких органічно виглядатиме балкове оформлення, це: тосканський, кантрі, колоніальний. Така стеля може бути сконструйована і в еклектичній кухні, де сучасна сучасна техніка вживається з яскравими предметами меблів.

- Advertisement -
- Advertisement -