Дзеркальна стіна в інтер’єрі

- Advertisement -

Сьогодні в кімнатах будь-якого розміру та призначення використовують різні варіації на тему дзеркал, як наприклад панелі, панно, фігурні дзеркала, плитка, а також стіни.

При цьому різноманітності виконань, подібний спосіб оформлення інтер’єру здатний покращити образ приміщення так само легко, як і зруйнувати.

Вважають, що дзеркала, здебільшого, допомагають дещо розширити межі того чи іншого простору, і це справді так. Тим не менш, якщо використовувати їх неписьменно, забуваючи про важливі нюанси, можна отримати дивний, розмитий, а іноді навіть моторошний інтер’єр.

Давайте з’ясуємо, чи це так на прикладі дзеркальних стін, щоб, озброївшись отриманим досвідом, у майбутньому не робити очевидні помилки.

Збільшення простору

Ми, напевно, знаємо, наскільки знайомі багатьом нашим читачам проблеми недостатньо освітлених, невеликих кімнат, перебуваючи в яких, почуваєшся в певному сенсі ущемленим і скутим. Тому дуже часто подібні відчуття спонукають використовувати дзеркала для облицювання великих ділянок стін.

Дзеркальна стіна збільшить простір, якщо в ній відображатиметься вікно, а кімната виконана із застосуванням нейтральних або світлих відтінків. Це дозволить створити ілюзію другого вікна, світло з якого, збільшуючись, зробить приміщення візуально набагато легшим.

Не менш успішним можна вважати використання дзеркальних панелей у верхній частині стіни, оскільки вони добре формують об’єм приміщення, але знаходяться досить високо, щоб напружувати погляд людини, що сидить.

Без остраху облицьовувати стіну дзеркальними панелями від підлоги до стелі можна за спинками крісел або диванів, за узголів’ям ліжка, або, наприклад, в прохідній зоні (в коридорі, холі, або передпокої). Так, відображення не бентежитиме або турбуватиме, а кімната стане більш ошатною.

Акцентні ділянки

Буває так, що кімната здається цілком гармонійною і затишною, але все ж таки, інтер’єру не вистачає якогось лиску, витонченості. Спробуйте залучити до справи дзеркальний елемент, але у досить великому обсязі, наприклад, облицьовуючи з його допомогою стіну чи ділянку.

Особливо ефектно, у такому разі, виглядатимуть дзеркала незвичайної форми (силуети звірів та людей, абстрактні чи геометричні фігури). Але пам’ятайте, в них не повинно відображатися занадто багато предметів інтер’єру, інакше буде складно зосередитися погляду, що може спричинити за собою психологічний дискомфорт.

- Advertisement -
- Advertisement -