Як оформити дитячу кімнату для двох

- Advertisement -

Удвох вашим дітям ніколи не буде нудно, а в майбутньому, один в одному, вони знайдуть підтримку і вірного друга.

А поки брати та сестри підростають, у більшості сімей існує спільна проблема, яка полягає у нестачі житлової площі для того, щоб організувати окрему кімнату для кожного з дітей.

Коли в сім’ї двоє дітей однієї статті, оформлення кімнати для них може виявитися досить непростою справою, але якщо у вас син і донька, та ще з відчутною різницею у віку, процес облаштування дитячої надовго залишиться в пам’яті, як найважчий, що вимагає чималого терпіння та компромісів.

Сьогодні ми спробуємо полегшити для вас завдання оформлення дитячої кімнати для двох і розповімо, як слід використовувати її простір, щоб досягти гармонії у взаєминах між синами та доньками, а також виховувати у них поважне ставлення до чужого особистого простору та промов.

Звільніть площу

У дитячій, яку ділять між собою двоє дітей, незалежно від віку та статті, необхідне відчуття свободи та легкості. Розуміємо, у невеликих кімнатках організувати її неможливо, але бувають винятки.

Найпростішим і найкращим рішенням стане придбання двоярусної кровати, яке буде зручним і для сестер, і для братів, а також, якщо у кімнаті мешкають брат із сестрою. Встановлення компактного ложа звільнити простір кімнати та створити умови для рухливих ігор та розміщення додаткових меблів для зберігання.

Для того, щоб зробити дитячі для двох просторішими, краще встановлювати вбудовану меблі простих форм, з чітким силуетом. Глибина шаф, стелажів та полиць також не повинна бути великою, оптимально 30-40 см вглиб, для того щоб розмістити речі, книги та іграшки, зберігаючи вільний простір.

- Advertisement -
- Advertisement -