10 причин пофарбувати стіни у білий колір

- Advertisement -

Білий колір в оформленні інтер’єрів сьогодні особливо популярний.

Він несе у собі позитив, легкість, свіжість, навіть свободу. Будучи шанувальником білого кольору, ви можете без особливих зусиль за кілька днів повністю змінити зовнішній вигляд своєї кімнати, навіть якщо ремонт вже зроблено, а меблі куплено. Варто лише пофарбувати стіни в чистий білий колір, і інтер’єр миттєво зміниться.

Сьогодні ми розглянемо кілька прикладів вдалого оформлення стін у білих тонах та того, як і з чим вони краще поєднуються. Виділимо для себе особливо цікаві ідеї та підходи та у вигляді тез оформимо ними підписи до кожного з інтер’єрів. Таким чином, підійшовши у питанні з різних сторін, ми зможемо проаналізувати, що ж такого особливого в цьому, на перший погляд, простому і навіть примітивному оформленні, розкриємо кілька секретів та поговоримо про обмеження.

Білий колір візуально розширює простір
Якщо в інтер’єрі ви найбільше цінуєте простір і освітленість, і завжди прагнете використовувати їх по максимуму, білий колір стін стане для вас незамінним помічником. Пофарбуйте стіни світлою фарбою – матовою або напівматовою, і вони миттєво оживлять і збільшать вашу кімнату.

Лідер скандинавського стилю

Такий популярний скандинавський стиль просто не може обійтися без білих стін. Шлях не по всій квартирі, але хоча б кілька кімнат обов’язково пофарбуйте у цей колір. Перевірено — цей крок можна вважати найточнішим у напрямку створення інтер’єру з норвезькими і шведськими мотивами.

Лаконічність та простота

Тим, хто любить простоту, підносить чистоту думок, любить порядок і прагне досконалості, знову-таки на виручку прийде оформлення стін білим кольором. Ви немовби даєте сигнал навколишньому світу — що саме тут все дуже зрозуміло, лаконічно і без зайвих складнощів. Простий інтер’єр, логічне розміщення предметів і нічого зайвого.

Відмінний фон для яскравих акцентів

Шанувальникам яскравих кольорів та акцентів радимо також подумати про білі стіни. Саме вони дозволять у майбутньому втілювати в інтер’єрі усі ваші ідеї. Тут можна використовувати комбінації навіть з декількох яскравих кольорів, і це не виглядатиме незграбно, адже на білому тлі практично все виглядає чудово. Чого не можна сказати про інші кольори, які, у будь-якому випадку, сильно обмежать вас із покупкою різнокольорового декору та меблів.

Поєднання з темними антикварними меблями та декором
Велично і дуже гідно на тлі простих білих стін виглядають антикварні меблі. Вона надзвичайно красива сама по собі, і грамотне непомітне оформлення фону тільки ще більше змушує цінувати предметний дизайн і спрямовує всі погляди на гідні уваги предмети. Особливо це стосується меблів темного кольору, які контрастною плямою на білому тлі активно виділяються із загальної маси речей.

Мінімалістичний підхід

Як би часто ми не говорили про те, наскільки важливим є декор і оформлення подібними деталями інтер’єру, є досить багато людей, які вважають цей етап незначним і навіть зайвим. Що ж, така думка має право існування. Тим, кому важливо лише функціональність, хто любить суто прості інтер’єри без зайвого оформлення, білі стіни стануть справжнім порятунком. Вони ніби підкреслять філософію господаря будинку, який вирішив відставити величезні вертикальні площини незайманими.

Цей похід найближче до мінімалізму, і розуміючи, як багато у світі його прихильників, повз такий аргумент просто не можна пройти, залишивши його поза увагою.

- Advertisement -
- Advertisement -