Як створити затишну ванну за допомогою декору

- Advertisement -

У ванній кімнаті ми не тільки виконуємо гігієнічні процедури, але й розслабляємось після трудового дня або навіть тижня, насиченого подіями.

Багато в чому фізичний та психологічний комфорт, який людина повинна відчувати, перебуваючи у власній ванній, залежить не тільки від зручності обстановки, а й від тієї атмосфери затишку, яку тут вдалося відтворити.

Для ванної кімнати дуже важлива чистота: тут не тільки підлога повинна сяяти, але саме повітря бути просоченим свіжістю. Не дозволяйте волозі накопичуватися в приміщенні, провітрюйте ванну якомога частіше. Також, вчасно змінюйте рушники, протирайте поверхні дзеркал і скла, стежте за тим, щоб для кожної приналежності була відведена окрема ємність, контейнер або полиця.

Аксесуари для зберігання

Зубні щітки, кисті для макіяжу та гребінці для волосся зовсім не повинні бути виставлені напоказ. Насамперед тому, що така ванна виглядає захаращеною і неакуратною, але, крім того, у вологому повітрі дуже швидко поширюються мікроби, які й осідають на всіх цих предметах.

Ватні диски та кульки, вушні палички, спонжі для косметики, серветки та інше також рекомендуємо складати у спеціальні ємності. Вони, до речі, можуть бути скляними, керамічними або витесаними з каменю, і мати привабливий, а часом дуже декоративний вигляд.

Тепло для ваших стоп

Килимок, постелений на підлогу ванної кімнати, відразу робить її схожою на житлову кімнату, приносячи затишок та тепло. Краще вибирати килимки із сумішових волокон, наприклад, з бавовни та поліестеру, тоді вони будуть радувати вас своєю якістю, м’якістю та відмінним зовнішнім виглядом.

Спробуйте постелити на підлогу відразу два або три невеликі килимки, розташовуючи їх один поверх іншого, або з’єднати виробами торцями. Так, ви зможете комбінувати форми, фактури чи кольори килимків.

Стильні несесери

Для рідкого мила, лосьйону чи крему також придумані спеціальні ємності, укомплектовані зручними дозаторами. Вибір подібної речі сьогодні може стати досить тривалим заняттям, адже декоратори постійно вигадують нові моделі, здатні підкупити незвичайним дизайном, формою чи поєднанням фактур, доводячи тим самим, що естетика – справа серйозна.

Новий погляд на штори

Здавалося б, звичайний всім нам відомий аксесуар, що допомагає ізолювати простір навколо душової кабіни або ванни від розбризкування води і мильної піни. Але якщо ви найближчим часом відвідаєте спеціальні магазини декору та аксесуарів для дому, то переконайтеся, що асортимент візерунків, кольорів та матеріалів шторок зріс небувало.

Тепер можна вибрати однотонні, смугасті або з принтом штори з поліестеру, щільні або напівпрозорі, з густою збіркою, виконані з вологовідштовхувальної тканини та інші.

Іноді лише один, але стильний аксесуар, здатний змінити інтер’єр ванної кімнати на краще.

- Advertisement -
- Advertisement -