Як створити інтер’єр як у Шерліз Терон: 4 поради з прикладами

- Advertisement -

Кажуть, що інтер’єр може багато розповісти про характер його господаря, пропонуємо перевірити цю теорію на практиці та зазирнути у чудові апартаменти Шерліз Терон – американської актриси, продюсера та моделі.

Її пентхауз площею 180 кв. м був спроектований талановитим дуетом дизайнерів – Джулі Берчтолд та Саманта Харріс. Дизайн квартири витриманий у стилі лофт, кожна деталь у квартирі повністю відповідає загальній концепції.

Відкрите планування значного площі простору, високі стелі, великі вікна – лофт надає широкі можливості для формування ідеального простору для комфортного життя його господарів. У нашій статті про стиль « лофт » ми говорили про те, що такий стиль найбільше підходить свідомим і творчим особистостям саме таким, як Шарліз Терон.

Про лофт

Переважна кольорова гама у квартирі – чорно-біла, але білий колір домінує, завдяки чому квартира виглядає світлою та просторою. Чорна дерев’яна підлога додає якоїсь драматичності всьому приміщенню, чудово поєднуючись з білим м’яким килимом та бежевими гардинами.

Промислові риси лофта представлені в неприкритих балках, цегляній стіні і бетонних поверхонь – всі ці деталі створюють гармонійний простір в стилі індустріального шику.

Про деталі

Особливу увагу дизайнери приділили деталям, перше, що вражає своєю красою та величчю – це великий годинник з підсвічуванням на стіні у їдальні. Так як перегородки в інтер’єрах у стилі лофт не вітаються, зонування простору відбувається за рахунок кольору та фактури.

На особливу увагу заслуговують столи — чорний дерев’яний стіл із набором чорно-білих стільців, і скляний стіл із білими стільцями, який розташований біля літньої траси. Обидва столи візуально відокремлюють зону для відпочинку, вечері чи ділових переговорів.

Про кімнати

Кілька слів хочеться сказати про білу спальню, кожна деталь у цій кімнаті наповнена ніжністю, затишком і теплом: і високоякісний текстиль на ліжку, і дзеркало над узголів’ям, яке відображає дивовижний вид на місто.

Захоплень заслуговує літня тераса з шикарним видом на місто, на ній розміщено крісло та журнальний столик, а також багато вазонів з кімнатними рослинами.

Ванна кімната відрізняється ультрасучасною сантехнікою, великою кількістю скляних елементів (перегородок, полиць, екранів на ванну) і хромованими деталями (блискучі змішувачі, ніжки меблів, ручки на ванні).

Як оформити лофт на прикладі квартири Шарліз Терон

1. Доповніть великі красиві вікна дегкими струм’яними портьєрами – важлива порада, на яку варто звернути увагу, створюючи інтер’єр у стилі лофт. По-перше, такі прямі драпірування по дві сторони вікна привернуть додаткову увагу на вікна. По-друге, великі вікна, що пропускають максимум світла в приміщення, є характерною рисою стилю лофт.

2. Відкрите планування ідеально підійде для лофта. Усі функціональні зони поділяються у вигляді різних способів зонування крім перегородок і стін. Використовуйте різний колір стін, контрастні фактури, різне покриття для підлоги.

3. Важливу роль відіграє додаткове освітлення темних зон, завдяки якому приміщення виглядатиме світлим та просторим.

4. Цегляна стіна чудово впишеться в лофт. Цегляна стіна останнім часом зустрічається в багатьох інтер’єрах, але найбільше доречно вона виглядає в інтер’єрах, які виконані в стилі індустріального шику і лофтах.

- Advertisement -
- Advertisement -