Квартира в стилі “Скандинавський шик”

- Advertisement -

Інакше цю гарну квартиру назвати не можна, адже вона є вдалим зразком сучасного нордичного дизайну, в якому змішалася різноманітність яскравих текстур, кольорів та оригінальних деталей, збалансованих великою кількістю білого кольору.

Стильні, легкі та функціональні інтер’єри кімнат даного житла змусять багатьох із вас під іншим кутом оцінити можливості власної квартири та, можливо, спробувати створити в ній щось подібне.

Вітальня

Почнемо з того, що всі основні поверхні в кімнатах оформлені в білому кольорі, завдяки чому простір виглядає об’ємним, легким і вдохновленим. Отже, навіть різноманітність предметів, текстур та візерунків не зможе зробити інтер’єри перевантаженими.

Творці проекту цієї квартири навмисне зберегли старовинну печ у кутку вітальні, як і двері, що пережили лише незначну реставрацію. Це рішення допомогло зберегти особливу автентичну атмосферу житла, крім того, незвичайна фактура, рельєф та візерунок на печі чудово вписалися у нову колоритну обстановку.

Слід звернути вашу увагу на те, як на тлі білої підлоги та стін виграшно виглядає вовняний ковер насиченого чорнильного відтінку та строкаті тканини з орнаментами.

Також, у вітальні тепер є підвісний стелаж, конструкція якого зовсім проста, але дозволяє розмістити велику кількість книг, декоративних аксесуарів та інших речей в одному місці.

Відмінною деталлю всіх скандинавських інтер’єрів є освітлення, і квартира, про яку тут йдеться – не виняток. Примітною особливістю, нарівні з піччю і поєднанням кольорів в інтер’єрі, можна назвати оригінальну люстру досить великого розміру, що є стилізацією снопа іскор, що вихором балансують під стелею.

Обстановку вітальні складають лише необхідні предмети меблів, такі як: просторий кутовий диван, великий журнальний столик, крісло та підвісний комод-креденця.

Кімната відпочинку

Всі основні кімнати, а їх три є суміжними, тому з вітальні можна потрапити до спальні або кімнати, призначеної для відпочинку, творчості або роботи за письмовим столом. У цьому приміщенні є дров’яна піч, незважаючи на наявність двох батарей центрального опалення. Її корпус оздоблений білою глянсовою плиткою, завдяки чому такий великий об’єкт не виглядає важко в невеликому просторі.

В обстановці використано глибоке крісло для читання, чайний столик, дерев’яний робочий стіл і стілець біля нього. Але затишної та незвичайної кімнати роблять не меблі, а тканий килим на підлозі, різноманітні аксесуари та велике вікно у підлогу з виходом на балкон.

Спальня

Як було сказано раніше, з вітальні є вихід у спальню, що є маленьким приміщенням з великим ліжком і високою шафою-купе до стелі. Крім цих предметів, в спальні можна відзначити цікавий об’єкт – акцентне узголів’я з чорними рамами, що раніше було, ймовірно, ширмою.

Передпокій

Вхідна зона в квартирі – це два маленькі простори, об’єднані між собою дверним отвором. Але і вони явно носять суперечливий характер, так як з одного боку тут, як і в усіх інших приміщеннях, застосована проста обробка в білому кольорі, що поєднує в собі дерев’яні поверхні і керамічної плитки.

 

Цікава деталь маленької передпокою – червона лава зі спинкою та підлокітниками, обита оксамитом, у поєднанні зі смугастим килимком на плитковій підлозі, а також кутовий проміжок стіни, пофарбований у чорний колір матовою фарбою.

- Advertisement -
- Advertisement -