Потайні місця для зберігання

- Advertisement -

Ви можете бути абсолютно впевнені, що використовуєте простор квартири з максимальною користю, проте, в ній існують такі місця для зберігання, про які ми часто і не заслужено забуваємо.

Давайте розглянемо області, де з користю та зручністю можна розмістити все кількість потрібних у повсякденній житті промов, і не хвилюватися про те, що вони лежать не на своїх місцях.

Цікаві місця для зберігання

Не кваплячись пройдіть по кімнатах, і постарайтеся подивитись на простір у них під іншим кутом. Можливо, там будуть такі зони для зберігання промов, про які раніше ви навіть не задумувалися. Особливу увагу приділіть областям, оформлення яких тривалий час викликало сумніви. Ймовірно, саме тут найкраще облаштувати місце для зберігання швейних принад, музичних інструментів, господарських промов та іншого.

Чарівні двері

Вхідні двері у ванну кімнату з внутрішньої сторони з легкої подачі можуть перетворитися на легкий стелаж для зберігання банних принад. Використовувати для цього потрібно лише легкі підвісні кошики чи металеві сітки, закріплені на полотні за допомогою профілю.

Високо-високо

Простір над дверними, віконними отворами, під стелею в коридорі або передпокої, найчастіше залишається вільним. Але, тут можна розмістити безліч настільки необхідних речей для тимчасового або тривалого зберігання. Встановлюючи полиці або шафки на значній висоті, ви заощаджуєте місце у просторі нижнього рівня кімнати, і все зайве стає менш помітним при першому погляді. Зберігати таким чином можна сезонні речі, деякі продукти харчування (наприклад, у коморі) або інші предмети, якими ви користуєтесь, час від часу.

Велика користь

Область під ліжком – це досить об’ємний простір, особливо якщо під ложем є місткий короб або він спирається на ніжки. Під ліжком у вас є можливість непомітно зберігати постільні речі, святкове взуття, деякі предмети гардеробу, головні убори, спортивні снаряди (гантелі, еспандери та інше). Тому, не втрачайте можливості організувати свій будинок зручніше та грамотніше.

Приховано під рукою

Під мийкою в кухні ми, часто, маємо відро для сміття і деякі миючі засоби, використовуючи простір тумби не з максимальною користю. Наприклад, якщо область під стільницею з раковиною організована правильно (обрана правильна конфігурація ящика), то робоча зона стає в рази більш комфортною.

Що у коробі?

Замість того, щоб займати місце вздовж стін у невеликій ванні, встановлюючи полиці та кутові етажерки, рекомендується використовувати внутрішнє наповнення. Йдеться про простір під ванною, про декоративні короби, які закривають комунікації, і про ніші, де приховані секції теж дуже зручні.

За всіма правилами

Люди часто роблять одну і ту ж помилку, коли мають миючі засоби занадто низько і в достатній досяжності. Це може призвести до негативних наслідків, особливо в тому випадку, якщо в будинку живуть маленькі діти або тварини.

Правильно зберігати пральні порошки, гелі та суміші, що чистять, вище рівня голови дорослої людини, а місце для них може знайтися в торці кухонних меблів або в шафі під стелею у ванній.

Обман зору

У всесвітньому павутинні ви можете зустріти безліч наочних фотографій із зображенням сходів, під якими приховані висувні секції для зберігання промов. До речі ті, для чого не знайшлося місця в просторі шаф або на поліцях, також можна розмістити в порожнині сходів під відкидним проступом, який у закритому вигляді нічим не видає прихованого вмісту.

- Advertisement -
- Advertisement -