Сучасна велика кухня-їдальня – яка вона?

- Advertisement -

Мати у розпорядженні великий простір для організації кухні та їдальні – великий успіх для будь-якої господині.

Тут вам не потрібно рахувати сантиметри і намагатися вмістити на невеликому відрізку все різноманіття техніки, предметів та речей, яким належить перебувати на кухні та в їдальні.

У цій статті давайте подивимося на кілька зразків добре спланованих інтер’єрів та простежимо за тим, які привілеї відкриваються у цих просторих кімнатах. Тим, хто має вдома велику площу кухні, ми запропонуємо кілька ідей для вдалого втілення проекту, а тим, хто знаходиться на стадії будівництва будинку або купівлі квартири, підкинемо ґрунт для роздумів.

Отже, що можна собі дозволити, маючи у розпорядженні велику площу під кухню та їдальню.

Великий обідній стіл та масивні крісла

Великий та гарний стіл з незвичайними стільцями – чудовий ансамбль у будь-якому інтер’єрі. Ви можете дозволити собі замість стільців використовувати важкі та широкі крісла зі спинками та підлокітниками, гарною оббивкою та величним зовнішнім виглядом. Крім того, це дуже зручно – процес прийому гостей більше не супроводжується розкладанням та подальшим складанням столу-трансформера.

Можна обідати всім разом у колі великої сім’ї, при цьому, відчуття власної гідності в рази збільшується, коли ви оточуєте себе такою вишуканою обстановкою. Ви переконаєтеся — навіть страви стануть вишуканішими, адже подібна обстановка абсолютно не асоціюється з хот-догами та напівфабрикатами.

Професійна побутова техніка

Маючи в своєму розпорядженні простір, ви можете вибирати побутову техніку, відштовхуючись тільки від своїх потреб і переваг і не звертаючи уваги на габарити меблів. Дозвольте собі такі предмети як великий холодильник (syde by side або двостулковий), морозильну камеру, що окремо стоїть (вона може ховатися під стільницею або мати вигляд високої шафи, схожої на холодильник), професійний варильний центр (з наявністю двох і навіть трьох духових шаф), поверхня для гриля, підігрів посуду, вбудовані пароварку, кавоварку, мікрохвильову піч, величезну потужну витяжку та багато іншого.

Декілька зон для прийому їжі

У першому пункті ми вже говорили про принадність великого обіднього столу. Його важливість для зручності та загального сприйняття інтер’єру важко переоцінити. Але іноді, у повсякденному житті, все-таки є сенс мати кілька зон для їди. Це може бути невеликий столик з диванчиком або барна стійка – вони відмінно підійдуть для швидких сніданків, коли сім’ї обідають поодинці або невеликим складом. Якщо поверхня столу знаходиться близько до робочої стіни, це ще й прискорює процес подачі страв і зменшує витрати за часом на прибирання.

Кожна річ має своє місце

Зроблені на замовлення меблі для великої кухні-їдальні повинні повністю задовольняти всім вимогам майбутніх господарів. І якщо правильно все спланувати, в цій зоні ви зберігатимете все те, що стосується приготування та прийому їжі, позбавивши себе необхідності часто ходити в комору, підсобні приміщення або інші кімнати. Тут можна розмістити предмети для щоденного використання, всю побутову техніку, готову до використання, можна ставити в окремі шафи (а не зберігати в коробках, з яких так часто ліньки її виймати), у вітринах виставити сервізи та гарний святковий посуд, у комод та висувні ящики сховати рушники, прихватки та інший текстиль, на окрему полицю поставити куховарські книги.

Навіть запаси продуктів при грамотному розподілі можна тримати тут же. Коли кожна річ має своє місце — це зручно, комфортно і дуже надихає на створення кулінарних шедеврів.

Рятувальний кухонний острів

Якщо ви прихильник філософії, що кухня – зовсім не те місце, де варто проводити багато часу за приготуванням, скоротити цей період вам допоможе наявність кухонного острова. Знаменитий «кухонний трикутник» холодильник/мийка/плита (за процесами це — дістати/мити/приготувати), як ви знаєте, варто розташовувати ближче один до одного, щоб не змушувати господиню багато пересуватися кухні в процесі приготування.

- Advertisement -
- Advertisement -