Меблі в чорно-білу смугу в інтер’єрі

- Advertisement -

Меблі з візерунком у чорно-білу смужку вносять в інтер’єр позитивну динаміку та різноманітність, а контраст смуг створює неповторний богемний шарм.

Варто відзначити, що використання відразу кількох предметів у смужку в одному інтер’єрі не завжди доречне, особливо якщо в ньому вже є інші активні фактури та малюнки. Але один такий об’єкт може підкреслити особливості стилю та розставити необхідні акценти.

Стильні меблі в смужку

М’які меблі складають значну частину обстановки у вітальнях і спальнях, тому один з предметів, наприклад, крісло або банкетку, можна оббити тканиною з красивим і яскравим смугастим візерунком. Такий прийом не залишиться непоміченим, викликаючи непідробне захоплення та здивування всіх ваших гостей.

Спробуйте обставити вітальню меблями, встановлюючи в ній смугастий чорно-білий диван, або доповнити їдальню стільцями з контрастною смугастою оббивкою – так кімната стане цікавішою, в ній з’явиться характер.

Стильне фарбування

У сучасному інтер’єрі можна зустріти предмети меблів різних стилів з різних епох, але, на жаль, вони не завжди потрапляють до нас у належному вигляді і, щоб той чи інший об’єкт вжився в образ приміщення, його необхідно вдосконалити або відреставрувати. У цьому випадку, після всіх реконструкційних робіт з каркасом предмета, його можна просто пофарбувати, вибираючи нейтральний або натуральний відтінок, стильний візерунок. Найчастіше, фарбування піддаються меблі з масиву дерева, які після цього виглядають по-новому, роблячи інтер’єр сучасним і стильним.

Прикладом служать фотографії, наведені нижче, на яких забарвлені в чорно-білу смужку меблі виглядають органічно та небанально.

Покриття

Дуже стильно і несподівано виглядають кухонні меблі з фасадами в чорно-білу смужку, при цьому візерунок наноситься на етапі виробництва. Тим не менш, перетворити конкретний предмет меблів можна і своїми руками, якщо скористатися спеціальною ПВХ – плівкою або нанести візерунок за допомогою оракалу.

Адаптація чорно-білих смугастих меблів

Незвичайний обтічний силует меблів в стилі авангард вимагає відповідної нетривіальної обстановки. Цей стиль вибирають не надто регулярно, але інтер’єр завжди набуває дивовижного, не схожого на інші шарму.

Так, наприклад, чорно-біла динамічна смужка може стати одним із найбільш підходящих прийомів оформлення для меблів біонічної форми.

Класика

Меблі в класичному стилі завжди актуальні, проте адаптувати її до умов і стилю сучасних квартир людям, не пов’язаним з дизайном, буває непросто. Тому досить часто вишуканий предмет, що дістався у спадок, потрапляє, у кращому випадку, до комісійного магазину через непотрібність.

Якщо подібна ситуація вам знайома, не поспішайте позбавлятися старовинного предмета, а просто віддайте його на перетяжку оббивки, вибираючи тканину в чорно-білу смугу, яка повністю пожвавить зовнішній вигляд, роблячи меблі ексклюзивними.

Бароко

Меблі в стилі бароко відрізняються надлишком декоративних прикрас, таких як, наприклад, різьблення, золочення та інкрустація. Але в сучасному інтер’єрі подібні об’єкти майже не використовуються, а декоратори та реставратори приділяють увагу повному перетворенню предметів.

Наприклад, як оббивка вибирають тканини з несподіваними візерунками (чорно-білою смужкою, шевроном або малюнком Ікат), а замість золочення по дереву використовують щільну однотонну фарбу нейтральних кольорів.

В результаті об’єкт, доля якого, здавалося б, вже вирішена наперед, знаходить нове життя, і стає бажаним предметом будь-якої прогресивної обстановки.

Чітке графічне тло

Чорно-білий ритм смуг буде гарним контрастним фоном для аксесуарів чистих та яскравих кольорів (червоного, сонячного та золотого, трав’яного, блакитного та теракотового). Також смужка чорно-білого кольору стане вдалим компаньйоном для інших класичних візерунків, таких як горошок, густий орнамент.

Мальовничим поєднанням, до того ж, можна назвати буйство рослинних мотивів на декоративних подушках або текстилі штор (квіткові та листяні візерунки) та чорно-білу смужку на оббивці диванів, крісел, пуфів та банкеток.

- Advertisement -
- Advertisement -